Gösterim: 801
Eklenme: 1 Şubat 2009
Saat: 10:58
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Doblo

Fiat Ticari Araçlar, Şubat ayı sonuna kadar sürecek olan ÖTV miktarı kadar indirim imkanının yanı sıra uygun kredi koşulları sunan “krizsavar” kampanyasına start verdi. Kampanya kapsamında Fiat Ducato ve Scudo modellerinde ÖTV miktarı kadar indirim yapan Fiat Ticari Araçlar, Fiat Doblo modelinde ise 3 bin 274 TL’ye; Fiat Fiorino modelinde ise 2 bin 160 TL’ye varan cazip indirimli satın alma fırsatları sunuyor. Yine Fiat Fiorino ve Doblo modellerinde 12 bin TL’ye 12 ay vade % 0.99 faizle kredi kolaylığı da sağlanıyor. Şubat ayı boyunca Fiat Fiorino satın alan tüm tüketicilere ise 5 yıl ya da 150 bin km uzatılmış garanti hediye ediliyor.

Fiat Ticari Araçlar, global anlamda ticari araç sınıfının en iyi vanı ödüllerini alarak haklı bir başarıya imza atan ürün yelpazesine daha avantajlı koşullarla sahip olma imkanları sunanve Şubat ayı sonuna kadar sürecek yeni bir satış kampanyasıyla dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında Fiat Scudo ve Ducato modellerine özel ÖTV miktarı kadar indirim avantajı sunan Fiat Ticari Araçlar, Fiat Scudo’yu 32 bin 230 TL’den; Fiat Ducato’yu ise 34 bin 710 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla tüketicilerin ilgisine sunuyor.

Yine kampanya kapsamında Fiat Doblo modelinde 3 bin 274 TL’ye; Fiat Fiorino modelinde ise 2 bin 160 TL’ye varan cazip indirimler sunulurken, “Koç Fiat Kredi” desteğiyle de Fiat markalı ticari araç satın alacaklara uygun vade ve ödeme koşullarıyla taşıt kredisi desteği sağlanıyor.Fiat Ticari Araçlar ürün yelpazesinde yer alan “Fiat Fiorino” ve “Fiat Doblo” modellerinden satın almak isteyen tüketicilere, Fiat Finans kanalıyla % 0.99 faizle 12 bin YTL’ye kadar 12 ay vadeyle kredi kullanma imkanı içeren özel avantajlar sunuluyor.

Şubat ayında ticari araç satın alma tercihini Fiat Fiorino’dan yana kullanan tüm tüketicilere ise 5 yıl ya da 150 bin km uzatılmış garanti hediye ediliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com