Gösterim: 1.016
Eklenme: 23 Mart 2009
Saat: 14:41
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Doblo

Fiat Ticari Araçlar, Mart ayı sonuna kadar sürecek olan “Ötelemeye ve ÖTV’ye Son” kampanyasıyla Fiat Fiorino ve Fiat Doblo dahil olmak üzere tüm model yelpazesi için kaçırılmayacak satın alma kolaylıkları sunuyor. Kampanya kapsamında ticari araç satın alacak tüketicilere “% 0” faizle 15 bin TL için 15 ay vadeli süper kredi imkanlarının yanı sıra tüm Fiat ticari araç modelleri için ÖTV miktarı kadar indirimle % 10 oranında fiyat avantajı sunuluyor. ÖTV miktarı kadar indirimli kampanya kapsamında Fiat Fiorino modeli 18 bin 790 TL, Fiat Doblo modeli ise 19 bin 580 TL’lik anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor.

Fiat Ticari Araçlar, “Ötelemeye ve ÖTV’ye Son” anlayışıyla/sloganıyla ticari araç sınıfında küresel çapta ödüller alarak haklı bir başarıya imza atan ürün yelpazesine daha avantajlı koşullarla sahip olma imkanları sunan ve Mart ayı sonuna kadar sürecek yeni bir satış kampanyasına start verdi. Kampanya kapsamında ÖTV miktarı kadar indirimle % 10 fiyat avantajı sunan Fiat Ticari Araçlar, mart ayı boyunca Fiat Fiorino’yu 18 bin 790 TL; Fiat Doblo’yu 19 bin 580 TL; Fiat Scudo’yu 32 bin 230 TL ve Fiat Ducato’yu ise 34 bin 710 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatlarıyla tüketicilerin ilgisine sunuyor.

Mart ayı boyunca “Koç Fiat Kredi” desteğiyle de Fiat markalı ticari araç satın alacaklar için uygun vade ve ödeme koşullarıyla taşıt kredisi desteği de sağlanıyor.Fiat Ticari Araçlar ürün yelpazesinde yer alan “Fiat Fiorino” ve “Fiat Doblo” dahil tüm modelleri satın almak isteyen tüketicilere, Fiat Finans kanalıyla “% 0 faizle 15 bin YTL’ye kadar 15 ay vadeyle” kredi kullanma imkanı içeren süper avantajlar sunuluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com