Gösterim: 939
Eklenme: 4 Mart 2010
Saat: 20:02
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Grande Punto EVO

Fiat Otomobil, hem uygun koşullarda uzun vadeli kredili alım imkanı hem de eski otomobillerini getirenlere 2 bin TL’ye varan takas indirimi sunan yepyeni satış kampanyasıyla fark yaratıyor. Mart ayı boyunca Fiat Linea, Fiat Palio ve Albea Sole Premio modellerini tercih edeceklere 2 bin TL, Fiat Grande Punto ve Punto Evo modellerini tercih edeceklere ise bin TL’lik takas desteği uygulanıyor. Bununla birlikte Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans aracılığıyla % 0.89 faiz ve 48 ay vadeyle 15 bin TL’lik kredi desteğinin de sunulduğu kampanya kapsamında 397 TL’lik taksitle otomobil sahibi olma imkanı sağlanıyor. Ayrıca tüm Fiat markalı otomobiller, 3 yıl veya 150 bin km garanti güvencesiyle otomobil severlerin beğenisine sunuluyor.

2009 yılında Türkiye’nin ulusal pazar lideri olarak önemli bir başarının altına imza atan Fiat, hem otomobilini değiştirmeyi arzulayanlara hem de otomobil sahibi olmayı isteyenlere yönelik çifte avantajlar sunan yeni bir satış kampanyasına start verdi. 31 Mart tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında Fiat Linea, Fiat Palio ve Albea Sole Premio modellerini tercih edeceklere 2 bin TL, Fiat Grande Punto ve Punto Evo modellerini tercih edeceklere ise bin TL’lik takas desteği sağlanıyor. Bununla birlikte Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans aracılığıyla % 0.89 faiz ve 48 ay vadeyle 15 bin TL’lik kredi ayrıcalığının da sunulduğu kampanya kapsamında 397 TL’lik taksitle Fiat markalı bir otomobil satın alınabiliyor.

Mart ayı boyunca takas desteği ile satın alınacak Fiat Linea 26 bin 300 TL; Fiat Albea Sole 20 bin 600 TL; Fiat Palio Sole 18 bin 900; Fiat Punto Evo 27 bin TL ve Fiat Grande Punto ise 24 bin TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla otomobil severlerin ilgisine sunuluyor. Ayrıca satın alma tercihini Fiat markalı otomobillerden yana kullanacak tüm müşterilere, 3 yıl veya 150 bin km garanti ise standart olarak hediye ediliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com