Gösterim: 740
Eklenme: 7 Aralık 2009
Saat: 14:18
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Grande Punto

Fiat, Aralık ayı sonuna kadar geçerli olacak ve peşin alımlarda % 17’ye varan indirim imkanı sağlayan yeni bir satın alma kampanyasıyla dikkat çekiyor. Bununla birlikte Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans’tan 18 bin TL kredi kullanarak satın alma gerçekleştirecek olan müşterilere ise 48 ay vadeyle ve 480 TL taksitlerle ödeme fırsatı sağlanıyor. ÖTV dönemi imkanlarından yararlanamayan ve pişman olan tüketiciler için Fiat Linea, Fiat Grande Punto ve Fiat Albea/Palio Sole gibi modellerini ÖTV dönemi indirim imkanlarıyla satın alabilme kolaylığı sunan kampanya kapsamında tüm müşterilere, 3 yıl/150 bin km garanti hediye ediliyor.

Fiat, Aralık ayı sonuna kadar sürecek yeni kampanyası kapsamında ÖTV dönemi indirimlerinden yararlanma fırsatını kaçırdığını düşünen otomobil severlere büyük avantajlar sunuyor. Fiat’ın peşin alımlarda % 17’ye varan indirim sağlayan “ÖTV Pişmanları İçin Son Fırsat” kampanyası kapsamında Fiat Linea 26 bin 250 TL’den; Fiat Grande Punto 24 bin 820 TL’den; Fiat Albea Sole ise 19 bin 420 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla tüketicilerin ilgisine sunuluyor.

Yeni kampanya kapsamında peşin alım indiriminden yararlanamayacak müşterilere ise Fiat Finans desteğiyle uygun peşinat ve düşük taksitlerle ödeme kolaylıkları sunan kredi kullanma imkanı sağlanıyor. Fiat’ın yeni kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilere Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans’tan 18 bin TL kredi kullanarak 48 ay vadeyle ve 480 TL taksitlerle ödeme fırsatı sağlanıyor. Aralık ayı boyunca otomobil satın alma tercihini Fiat’dan yana kullanacak tüm müşterilere, “3 Yıl/150 Bin km” garanti ise hediye ediliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com