Gösterim: 1.134
Eklenme: 7 Temmuz 2010
Saat: 14:46
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Punto Evo Abarth

Ülkemizde Tofaş çatısı altında ulusal pazar liderliği ve yüksek müşteri memnuniyeti gibi birçok başarıya imza atan Fiat’ın “Fiat Hizmetler” çatısı altında sunulan gelişmiş ve yaygın satış sonrası faaliyetleri kapsamında şimdi de cam ve boya koruma filmi hizmeti sunuluyor. Fiat markalı otomobil ve hafif ticari araçlara olduğu kadar başka marka/model araçlara da uygulanan hizmet kapsamında kaplanan film ile hem camların hem de gövde boyasının maksimum oranda korunabilmesi amaçlanıyor. World’e özel 4 taksit avantajıyla da yararlanabilen Fiat’ın film kaplama hizmeti, konfor ve güvenlik açısından sunduğu faydalarla da dikkat çeken bir uygulama olmayı başarıyor.

Fiat’ın satış sonrası hizmetler kapsamında sunduğu cam ve boya koruma filmi hizmeti, Fiat markalı modelerin yanı sıra marka/model ayrımı yapmaksızın tüm araç sahiplerine daha fazla güvenlik, estetik ve koruma sunmayı amaçlıyor. Solar Gard markalı ürünlerle sunulan Fiat’ın cam ve boya koruma hizmeti kapsamında; renkli cam filmi, şeffaf ve renkli güvenlik filmi ve gövde boya koruma filmi uygulaması gerçekleştiriliyor. World’e özel 4 taksit avantajıyla da yararlanabilen ve solma, renk atmaya karşı 5 yıl ürün garantisi olan Fiat’ın film kaplama hizmeti, konfor ve güvenlik açısından sunduğu faydalarla da dikkat çeken kapsamlı bir uygulama olmayı başarıyor.

UV ışınlarını % 99 oranına kadar geri çevirerek araç içindeki sıcaklığı ve parlaklığı azaltan 3 renk alternatifli cam filmi uygulaması, daha serin sürüş sağlayarak klima performansını arttırması ve araç içindeki koltuk döşemelerinin renk değişimini de engelleyebilmesiyle artı fayda sağlıyor. Araçların camına güç uygulayarak kırılma ihtimaline karşı koruma sağlayan güvenlik filmi uygulaması, olası bir kaza anında camların bütün olarak yerinde kalmasını sağlayarak yaralanmaları engelleyebiliyor. Aynı zamanda UV ışınlarına karşı da koruma sağlayan güvenlik filmleri de 3 farklı renk alternatifiyle tercih edilebiliyor. Araçların kötü yol şartları, kum ve tuz gibi unsurlar dolayısıyla hasarlara karşı gövdelerinin boyalarının korumasını sağlayan boya koruma filmi hizmeti ise yine Fiat Hizmetler tarafından sunulan bir başka satış sonrası ayrıcalığı olarak dikkat çekiyor.

Etiketler:
Kategori: Fiat, Haberler, Markalar, Otomobil Haberleri
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com