Gösterim: 814
Eklenme: 4 Kasım 2008
Saat: 10:01
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Bravo

Fiat’ın Grande Punto, Linea ve Bravo modelleri için geçerli olan ve  Koç Fiat Kredi işbirliğiyle düzenlediği Kasım ayı satış kampanyası, yeni bir otomobil sahibi olmayı  kolaylaştırıyor. Kampanya kapsamında Fiat markalı modellerde  2 bin YTL’ye varan takas indirimi uygulaması dikkat çekerken, Koç Fiat Kredi desteğiyle 12 ay vade ve % 0.99 faizle 12 bin YTL kredi kullanma imkanı da sağlanıyor. Fiat model yelpazesinde yer alan Fiat Grande Punto model ailesi 24 bin YTL; Fiat Linea model ailesi 26 bin 750 YTL; Fiat Bravo model ailesi ise 30 bin 400 YTL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatlarıyla ön plana çıkıyor.

Fiat, sınıfının en başarılı ve rekabetçi modelleri arasında yer alan Grande Punto, Linea ve Bravo modelleri için cazip takas ve nakit indirimiyle düşük faizli taşıt kredisi koşulları sunan yeni bir satış kampanyasına start verdi. Kasım ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında 2 bin YTL’ye varan takas indirimi ve bin 250 YTL’ye varan nakit desteği sunulurken, “Koç Fiat Kredi” desteğiyle de Fiat markalı otomobil satın alacaklara uygun vade ve ödeme koşullarıyla taşıt kredisi desteği sağlanıyor.
Koç Fiat Kredi ise kampanya süresince Fiat Grande Punto, Linea ve Bravo modellerinden satın almak isteyen tüketicilere, Fiat Finans kanalıyla 12 ay vade ve % 0.99 faizle 12 bin YTL’ye kadar kredi kullanma imkanı içeren özel avantajlar sunuyor. Bununla birlikte 48 aya varan vade ve % 1.99 faiz oranıyla 35 bin YTL’ye varan kredi kullanma ayrıcalığı da yine Koç Fiat Kredi’nin aynı kampanya kapsamında sunduğu Kasım fırsatları arasında yer alıyor.

Fiat model yelpazesinde yer alan Fiat Grande Punto modelleri 24 bin YTL; Fiat Linea modelleri 26  bin 750 YTL;  Fiat Bravo modelleri ise 30 bin 400 YTL’den başlayan anahtar teslim kampanyalı satış fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Bununla birlikte Fiat Otomobiller, yine kasım ayı boyunca stoklarla sınırlı olacak biçimde 2008 model Fiat Grande Punto ve Fiat Bravo’larda 2 binYTL; Fiat Linea modelinde ise bin 500 YTL ekstra nakit indirim avantajı sunarak, otomobilini değişterecek olanlara cazip avantajlar sunuyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com