Gösterim: 1.253
Eklenme: 31 Aralık 2010
Saat: 21:32
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Bravo

Tüm dünyada öncü ve ilgi odağı olmayı başaran pazarlama iletişimi aksiyonları ile dikkat çeken Fiat, Türkiye’de de öncü uygulamalara imza atarak fark yaratmaya devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında dijital 2011 takvimi projesine start veren Fiat Türkiye, www.fiat2011takvimi.com adresi üzerinde eğlenceli olduğu kadar benzersiz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Fiat’ın dijital 2011 takvimi kapsamında www.fiat2011takvimi.com sitesini ziyaret edecek olan kullanıcılar, Fiat 500C’den Fiat Bravo’ya kadar farklı Fiat modellerinin yanında kendileri için poz veren güzel mankenleri fotoğraflayarak, kişisel 2011 takvimlerini oluşturabiliyorlar. Bununla birlikte facebook ve twitter gibi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarıyla da paylaşma imkanı bulabiliyorlar.

Yeni yıla girerken benzersiz ve öncü bir interaktif projeyi hayata geçiren Fiat Türkiye, pazarlama iletişimi aksiyonları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında dijital formatta 2011 takvimi projesine start veren Fiat Türkiye, www.fiat2011takvimi.com adresli web sitesi üzerinden eğlenceli olduğu kadar benzersiz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Fiat’ın dijital 2011 takvimi kapsamında www.fiat2011takvimi.com sitesini ziyaret edecek olan kullanıcılar, Fiat Punto Evo ve Fiat 500 gibi farklı Fiat modellerinin yanında kendileri için poz veren güzel mankenleri fotoğraflayarak, kişisel 2011 takvimlerini oluşturabiliyorlar. Kullanıcılar, çektikleri fotoğraflar içinden en beğendikleri pozu bir takvim yaprağına yerleştirebiliyor. Bu şekilde 12 ayı tamamlayıp 2011 takvimini oluşturan ilk 2011 kullanıcıya, oluşturdukları bu kişisel takvimleri ücretsiz olarak gönderiliyor..

Ayrıca isteyen kullanıcılar kendilerinin oluşturduğu takvim yerine fotoğrafları önceden seçilerek hazırlanmış dijital Fiat 2011 takvimini de seçebiliyorlar. Kullanıcılar, ayrıca çekim sırasında istedikleri fotoğrafları bilgisayarlarına duvar kağıdı olarak indirebildikleri gibi facebook ve twitter’dan arkadaşlarıyla paylaşıp, e-posta olarak gönderebiliyorlar.

Etiketler:
Kategori: Fiat, Haberler, Magazin, Markalar
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com