Gösterim: 828
Eklenme: 25 Mart 2009
Saat: 14:42
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Ducato

Fiat Binek ve Fiat Ticari Araçlar, Fiat model sahiplerinin araçlarını zorlu hava ve yol şartlarına karşı daha iyi hazırlayabilmeleri amacıyla 10 Mart-10 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir servis kampanyasına start verdi. Yaş ve model sınırlaması olmaksızın Fiat markalı binek ve ticari araç sahipleri, 200 YTL ve üzerindeki boya ve kaporta hariç tüm servis işlemleri için World’e özel 8 taksitle ödeme avantajından yararlanabilecek.  Bununla birlikte kampanyadan yararlanan Fiat markalı araç sahiplerine 400 TL ve üzeri servis işlemlerinde, “Zorunlu Araç Muayene Seti” ayrıca hediye ediliyor.

Fiat Binek ve Fiat Ticari Araçlar, yaş ve model sınırlaması olmaksızın tüm Fiat markalı araç sahipleri için özel ödeme kolaylıkları sunan yepyeni bir servis kampanyası düzenliyor. 10 Nisan 2009 tarihine kadar Fiat yetkili servislerinde geçerli olacak servis kampanyası kapsamında 200 TL ve üzeri işlem gerçekleştiren Fiat markalı araç sahipleri için Worldcard kredi kartıyla 8 taksitle ödeme ayrıcalığı sağlanıyor. Bununla birlikte Fiat servislerinde 400 TL ve üzeri işlem gerçekleştiren Fiat markalı araç sahiplerine, taksitli ödeme kolaylıklarının yanı sıra reflektör, yangın söndürme tüpü, çekme halatı, ilkyardım seti gibi “Zorunlu Araç Muayene Seti” ayrıca hediye ediliyor.

Fiat’ın yeni servis kampanyası, boya ve kaporta işlemleri hariç tüm yedek parça, işçilik, kış lastiği ve orijinal aksesuarlar gibi servis işlemlerini kapsıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com