Gösterim: 654
Eklenme: 5 Ocak 2010
Saat: 14:55
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Doblo

Fiat Binek ve Ticari Araçlar, kış mevsiminin zorlayıcı etkilerine karşı Fiat model sahiplerinin araçlarını hazırlayabilmeleri amacıyla yeni bir servis kampanyasına start verdi. 28 Şubat 2010 tarihine kadar sürecek servis kampanyası kapsamında, yaş ve model sınırlaması olmaksızın Fiat markalı binek ve ticari araç sahipleri, 400 TL ve üzerindeki boya ve kaporta hariç tüm servis işlemleri için World’e özel 5 taksitle ödeme avantajından yararlanırken bir yandan da hem motor hem plastik aksam koruma işlemlerini ücretsiz olarak yaptırabilecekler.

Kış mevsiminin soğuk ve yıpratıcı şartlarının kendini güçlü biçimde hissettirdiği bu günlerde Fiat Binek ve Fiat Ticari Araçlar, yaş ve model sınırlaması olmaksızın tüm Fiat markalı araç sahipleri için özel ödeme kolaylıkları sunan yeni bir servis kampanyası düzenliyor. 28 Şubat 2010 tarihine kadar Fiat yetkili servislerinde geçerli olacak servis kampanyası kapsamında 400 TL ve üstünde işlem gerçekleştiren Fiat markalı araç sahipleri için World’e özel 5 taksitle ödeme ayrıcalığı sağlanıyor. Kampanyadan yararlanacak Fiat sahiplerine 60 TL değerinde motor ve plastik aksam koruma bakımı hediye edilirken, Worldcard’ın paro özelliğini kullanarak bir sonraki bakımda ekstra 20 TL paro indirimi avantajından da faydalanabilecekler.

Fiat’ın hediyeli kış bakımı kampanyası, boya ve kaporta işlemleri hariç tüm mekanik/elektrik işçilik, motor yağı değişimi, mekanik yedek parça, kış lastiği ve orijinal aksesuarlar gibi servis işlemlerini kapsıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com