Gösterim: 937
Eklenme: 5 Ekim 2009
Saat: 13:46
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Albea Sole Premio

Türkiye’de 2009 yılının pazar lideri unvanını koruyan Fiat, Kasım ayı sonuna kadar geçerli olacak ve peşin alımlarda % 14’lük indirim imkanı sağlayan yeni bir satın alma kampanyasıyla dikkat çekiyor. Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans desteğiyle 11 ay vade ve % 0 faizle 11 bin TL’lik kredi imkanının da sunulduğu kampanya ile Fiat Linea, Fiat Grande Punto ve Fiat Albea Sole modellerini ÖTV dönemi indirim imkanlarıyla satın alabilme kolaylığı sunuluyor. Kasım ayı boyunca otomobil satın alma tercihini Fiat’dan yana kullanacak tüm müşterilere, 3 yıl/150 bin km garanti hediye ediliyor.

Fiat, Kasım ayı sonuna kadar sürecek yeni kampanyası kapsamında ÖTV dönemi indirimlerinden yararlanma fırsatını kaçırdığını düşünen otomobil severlere büyük avantajlar sunuyor Fiat’ın peşin alımlarda % 14 indirim sağlayan Kasım kampanyası kapsamında Fiat Linea 26 bin 170 TL’den; Fiat Grande Punto 24 bin 820 TL’den; Fiat Albea Sole ise 19 bin 420 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim başlangıç fiyatlarıyla tüketicilerin ilgisine sunuluyor.

Yeni kampanya kapsamında peşin alım indiriminden yararlanamayacak müşterilere ise Fiat Finans desteğiyle uygun peşinat ve düşük taksitlerle ödeme kolaylıkları sunan kredi kullanma imkanı sağlanıyor. Fiat’ın yeni kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilere 40 bin TL’ye kadar ve 48 aya varan vade seçenekli kredi alım imkanının yanı sıra “11 ay vade ve % 0 faizle 11 bin TL” kredi kullanma ayrıcalığı da sunuluyor. Ayrıca Fiat Finans desteğiyle Fiat Bravo modeli için 18 bin TL için 36 ay vade ve % 1.01 faizli cazip avantajlar sunan kredi kullanma imkanı da kampanya avantajları arasında yer alıyor. Kasım ayında otomobil satın alma tercihini Fiat’dan yana kullanacak tüm müşterilere, “3 Yıl/150 Bin km” garanti ise hediye ediliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com