Gösterim: 803
Eklenme: 11 Kasım 2009
Saat: 13:58
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Ducato

Ocak-Ekim dönemi sonunda hafif ticari araç pazarının lider markası olarak dikkat çeken Fiat Ticari Araçlar, Kasım ayına özel olarak % 11 indirim imkanı sağlayan yeni bir satın alma kampanyasıyla dikkat çekiyor. Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans desteğiyle 11 ay vade ve % 0 faizle 11 bin TL’lik kredi imkanın da sunulduğu kampanya ile Fiat Fiorino’dan Fiat Ducato’ya kadar uzanan geniş bir model yelpazesindeki Fiat Ticari Araç modellerini ÖTV dönemi indirim imkanlarıyla satın alabilme kolaylığı sunuluyor. Kasım ayı boyunca tercihini Fiat Fiorino ve Fiat Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere, 3 yıl/150 bin km garanti hediye ediliyor.

2009 yılının 10. aylık periyodu sonunda hafif ticari araç pazarının açık ara lideri unvanını koruyan Fiat Ticari Araçlar, Kasım ayına özel fırsatlar sunan yepyeni bir kampanya ile ÖTV indirim dönemi kolaylıklarını sağlamaya devam ediyor. 30 Kasım tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında peşin alımlarda 8 bin TL’yi aşan indirim imkanı sunuluyor. Fiat Ticari Araçlar’ın peşin alımlarda % 11 indirimli Kasım kampanyası kapsamında Fiat Fiorino 18 bin 340 TL’den; Fiat Doblo 18 bin 860 TL’den; Fiat Scudo 32 bin 640 TL’den; Fiat Ducato ise 33 bin 540 TL’den başlayan anahtar teslim başlangıç fiyatlarıyla tüketicilerin ilgisine sunuluyor.

Kasım ayına özel yeni kampanya kapsamında peşin alımlarda 8 bin TL’yi aşan indirimler sunulmaya devam edilirken, Fiat Finans desteğiyle uygun peşinat ve düşük taksitlerle ödeme kolaylıkları sunan kredi kullanma imkanı da sağlanıyor. Fiat Ticari Araçlar’ın yeni kampanyasından yararlanacak tüketicilere 11 ay vade ve % 0 faizle 11 bin TL kredi kullanma ayrıcalığı da sunuluyor. Kasım ayında satın alma tercihini Fiat Fiorino ve Fiat Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere, 3 yıl/150 bin km garanti hediye ediliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com