Gösterim: 864
Eklenme: 4 Kasım 2009
Saat: 13:45
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Grande Punto EVO

Fiat Binek ve Ticari Araçlar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Kasım ayı sonuna kadar sürecek özel bir indirim kampanyasıyla fark yaratıyor. Kampanya kapsamında hem % 16’ya varan indirim imkanı hem de Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans ayrıcalığıyla % 10 peşinat ile 48 aya varan vadeyle kefilsiz kredi kullanabilme avantajı sunuluyor. Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurumlarda (Dershane, yurt, özel okul vb.) veya Üniversitelerde çalışan Eğitim/Öğretim Görevlileri ve eşleri ile emekli Eğitim/Öğretim görevlileri ve eşlerinin faydalanabileceği kampanya, 481 TL’den başlayan taksitlerle Fiat markalı yeni bir araç sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Fiat Binek ve Ticari Araçlar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen ve Kasım ayı sonuna kadar sürecek özel indirim ve avantajlı kredi kullanma imkanı sunan yeni bir satış kampanyası ile dikkat çekiyor. Hem emekli hem de halen aktif olarak görev yapan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ilköğretim, lise, dershane ve üniversite öğrenim görevlilerine ve eşlerine özel fırsatlar sunan kampanya, Fiat Linea, Fiat Bravo, Fiat Albea Sole ve Fiat Grande Punto gibi modellerin yanı sıra Fiat Doblo ve Fiat Fiorino’nun Combi karoserli versiyonlarını kapsıyor.

Bağlı bulundukları eğitim kurumlarından alacakları çalışma belgesi veya öğretmen kartı (emekli kartı) fotokopisi ile Fiat bayilerine başvuracak öğretmenler, kampanya kapsamındaki Fiat Binek ve Ticari Araç modellerini, % 16’ya varan indirimlerle satın alma ayrıcalığına sahip olabilecekler.

Bununla birlikte Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans ise kampanyadan faydalanmak isteyen öğretim üyelerine ve eşlerine, Kasım ayı boyunca % 10 peşinat, 481 TL’den başlayan taksitlerle ve 48 aya varan vade imkanlarıyla kredi kullanarak satın alma kolaylığı sağlıyor. Ayrıca Türkiye çapındaki Fiat bayileri bayramın ilk günü olan 27 Kasım Cuma günü hariç ay sonuna kadar (Cumartesi ve Pazar günleri 12.00-17.00 arası, Pazartesi tüm gün) dahil olmak üzere hizmet vermeye devam edecek.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com