Gösterim: 1.037
Eklenme: 5 Kasım 2008
Saat: 10:04
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat 500

Fiat Binek ve Ticari Araçlar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla “yıl sonuna” kadar kesintisiz sürecek yeni bir indirim kampanyasıyla fark yaratıyor. Kampanya kapsamında sunulan ve 4 bin 200 YTL’ye varan indirimlerden hem emekli hem de aktif olarak halen çalışan tüm öğretmenler yararlanabiliyor.

Fiat Binek ve Ticari Araçlar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen ve yıl sonuna kadar kesintisiz sürecek indirimli satış kampanyası ile hem emekli hem de halen aktif olarak görev yapan ilköğretim, lise, dershane ve üniversite öğrenim görevlilerine özel fırsatlar sunuyor.

Bağlı bulundukları eğitim kurumlarından alacakları çalışma belgesi veya emekli kartı ile Fiat bayilerine başvuracak öğretmenler, kampanya kapsamındaki Fiat Binek ve Ticari Araç modellerini, 4 bin 200 YTL’ye varan indirimlerle satın alma ayrıcalığına sahip olabilecekler.

Koç Fiat Kredi ise kampanyadan faydalanmak isteyen öğretmenlere, Fiat Finans kanalıyla kasım ayı boyunca % 0.99 faiz oranı ve 12 ay vadeyle 12 bin YTL’lik taşıt kredisi kullanma imkanı da sunuyor. Ayrıca kampanyadan yararlanan tüm öğretmenlere, 100 YTL değerinde parapuan yüklenmiş parolu Yakıt Güvence Sistemi kartı hediye ediliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com