Gösterim: 964
Eklenme: 20 Mayıs 2010
Saat: 13:47
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat 500 Abarth 695 Tributo Ferrari

Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar ile dünyanın en büyük mobil iletişim şirketi Vodafone, gerçekleştirdikleri işbirliği kapsamında Vodafone İş Ortağım müşterilerine Fiat markalı otomobil ve hafif ticari araç alımlarında % 5’e varan özel indirim ayrıcalığı sunuyorlar. 30 Haziran tarihine kadar kurumsal hat faturası ile Fiat showroomlarına gelen müşteriler, Fiat 500’den Fiat Bravo’ya, Fiat Fiorino’dan Fiat Ducato’ya kadar tüm modeller için stoklarla sınırlı ekstra indirim fırsatlarından yararlanabilecekler.

2009 yılında Türkiye’nin binek+hafif ticari ulusal pazar lideri Fiat, 2010 yılının Nisan ayındaki gerçekleştirdiği 9 bin 43 adetlik satışla ay bazındaki liderliğini pekiştiren satış kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor.

Dünyanın en büyük mobil iletişim şirketi Vodafone’un işletmelere benzersiz avantajlar sunan Vodafone İş Ortağım Programı kapsamında Fiat markalı otomobil ve hafif ticari araç alımlarında % 5’e varan özel indirim imkanı sunuluyor. Vodafone kurumsal hat faturası ile Fiat showroomlarına gelen müşteriler, 30 Haziran’a kadar sürecek kampanya kapsamında tüm Fiat model yelpazesi için geçerli olan stoklarla sınırlı kampanyadan yararlanabilecekler.

Vodafone kurumsal faturalı hat sahibinin kampanyadan yararlanabilmesi için katılımcı Fiat yetkili satış bayilerine vergi lehvası ve kurumsal Vodafone hattının son 2 aya ait herhangi bir faturası ile başvurması gerekiyor. Henüz faturası oluşmamış aboneler ise fatura yerine abonelik sözleşmesi ile başvuruda bulunabilecekler.

Ayrıca satın alma tercihini Fiat markalı otomobillerden veya Fiat Fiorino, Fiat Doblo Classic ve yeni Fiat Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere, 3 yıl veya 150 bin km garanti ise standart olarak hediye ediliyor.

Etiketler:
Kategori: Fiat, Haberler, Kampanya Haberler, Markalar
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com