Gösterim: 816
Eklenme: 27 Ekim 2010
Saat: 20:18
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Grande Punto EVO

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Otomobil ve Fiat Ticari Araçlar, 26 Ekim-7 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak ve % 16’ya varan indirimlerin sunulduğu yepyeni bir kampanyaya start veriyor. 13. Uluslararası Otomobil Fuarı Autoshow’a yönelik olarak tüm Türkiye’de geçerli olacak kampanya kapsamında Fiat Fiorino’dan Fiat Punto Evo’ya Fiat Albea Sole’den Fiat Ducato’ya kadar tüm Fiat modelleri için ekstra avantajlı satın alma kolaylıkları sunuluyor. Fiat Marka Direktörü Okan Baş, “Son 5-6 aydır stabil bir durumda büyüyen otomobil pazarının gelişimine ve satışlara olumlu ivme kazandırmasını içtenlikle öngördüğümüz bu fuar, tam da Kurban Bayramı öncesinde müşterilerin otomobil alımını daha da teşvik edecektir. Fiat markası olarak fuar boyunca gündem de otomotivin baş rol oyuncusu olarak sahne alacak olmasının, Kasım ayı satışlarına pozitif anlamda daha fazla ivme kazandırmasını bekliyoruz. Uluslararası nitelikte olmasıyla bir kez daha ön plana çıkacak olan bu önemli fuar kapsamında Fiat olarak yaptığımız özel indirim kampanyasıyla otomobil severlerin satın alma süreçlerine olumlu katkı sağlayacağımıza inanıyoruz” açıklamasını yaptı.

Fiat, 26 Ekim-7 Kasım 2010 tarihleri arasında geçerli olacak ve tüm Türkiye’de geçerli olacak 13. Uluslararası Otomobil Fuarı Autoshow’a yönelik yepyeni bir kampanyaya start veriyor. Fiat Fiorino’dan Fiat Punto Evo’ya, Fiat Albea Sole’den Fiat Ducato’ya kadar tüm Fiat modelleri için geçerli olan fuar kampanyası kapsamında % 16’ya varan indirimler sunuluyor. Autoshow dönemine özel düzenlenen Fiat’ın kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin “KAYIT AD SOYAD İL İLÇE” bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 0532 444 22 55 ‘e mesaj atması gerekiyor. Kayıt sonrasında müşterilerin cep telefonuna SMS olarak gönderilecek “Autoshow Şifresi”yle Fiat showroomlarına başvuracak müşteriler, ekstra indirimler sunan kampanya avantajlarından faydalanabilecekler.

Fiat Marka Direktörü Okan Baş, “Son 5-6 aydır stabil bir durumda büyüyen otomobil pazarının gelişimine ve satışlara olumlu ivme kazandırmasını içtenlikle öngördüğümüz bu fuar, tam da Kurban Bayramı öncesinde müşterilerin otomobil alımını daha da teşvik edecektir. Fiat markası olarak fuar boyunca gündem de otomotivin baş rol oyuncusu olarak sahne alacak olmasının, Kasım ayı satışlarına pozitif anlamda daha fazla ivme kazandırmasını bekliyoruz. Uluslararası nitelikte olmasıyla bir kez daha ön plana çıkacak olan bu önemli fuar kapsamında Fiat olarak yaptığımız özel indirim kampanyasıyla otomobil severlerin satın alma süreçlerine olumlu katkı sağlayacağımıza inanıyoruz” açıklamasını yaptı.

Satın alma tercihini Fiat markalı otomobillerden veya Fiat Fiorino, Fiat Doblo Classic ve yeni Fiat Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere de 3 yıl veya 150 bin km garanti ise standart olarak hediye ediliyor.

Etiketler:
Kategori: Fiat, Haberler, Kampanya Haberler, Markalar
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com