Gösterim: 959
Eklenme: 30 Kasım 2005
Saat: 19:44
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Transit Connect

Ford Otosan Kocaeli Fabrikası’nda üretilen Transit ve Transit Connect araçlar, Ford Otosan’ın ihracat yaptığı pazarlar arasında son derece önemli görülen İngiltere’deki filo işletmecileri tarafından yılın ticari aracı seçildi. Ford Transit ve Ford Transit Connect, İngiltere Otomobil Filosu İşletmecileri Derneği (ACFO) tarafından düzenlenen `2005 Yılı Filo Otomobili ve Ticari Araçları Ödülleri’nde kendi sınıflarında birinci oldular. Araştırmada, Ford Transit Connect ve Ford Transit, kullanım performansları, genel maliyetleri ve sürücü açısından kullanışlı olmak gibi kriterlere göre değerlendirildi ve İngiltere’nin önde gelen filo yöneticileri tarafından birinci seçildi.

Transit, bir simge oldu…
Ford Transit Connect, geçtiğimiz iki yılla birlikte üçüncü defadır bu ödüle layık görülüyor, Filo İşletmecileri tarafından 11 yıldır bu başarıyı elde ederek bir ikon haline gelen Ford Transit ise, İngiltere’nin en sevilen ticari aracı olarak rakipsizliğini korudu.

Ödül avcısı Transit…
Türkiye’de Ford Otosan Kocaeli fabrikasında üretilen ve Avrupa’ya gönderilen Ford Transit ve Transit Connect’in başarısını değerlendiren Ford Otosan Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcısı Aykut Özüner, “Kocaeli Fabrikamız, faaliyete geçtiği 2002 yılından itibaren Avrupa’daki fabrikalar içinde en iyi skorları elde etti. Tüm Avrupa’ya araç ihraç ediyoruz. Bu ülkelerde pek çok filo anlaşmamız var. Ancak özellikle İngiltere bizim için çok kritik bir pazar. Burada çalışan ingiltere posta dağıtım idaresi gibi çok büyük filo müşterilerimiz mevcut. Memnuniyetlerinin devam ettiğini görmek bizim için çok önemli. Bu nedenle, İngiltere’de ACFO üyeleri tarafından gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre, Transit Connect’in üçüncü kez ve Transit’in de üst üste 11’inci kez birinci seçilmesi, bu araçları üretenler olarak bizleri son derece mutlu etmiştir.” dedi.

Filo yöneticilerinin, işyerlerinde faaliyetlerin devamlılığını sağlayan ticari araçlarla ilgili alım kararını veren kişiler olmaları nedeniyle, elde edilen başarının çok daha önemli olduğunu belirten Özüner, Transit’in 40. yılını kutladığı bu günlerde, halen ödüller kazanmasının yapılan araştırma gelişmeleri çalışmalarına bağlı olduğunu söyleyerek, “Bu başarıların, Transit ve Transit Connect’in, dayanıklılığını ve kalitesini geliştirmek için sürekli yapılan çalışmaların ve yaptığımız yatırımların bir sonucu olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com