Gösterim: 1.091
Eklenme: 9 Eylül 2004
Saat: 19:08
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Fusion

Ford Avrupa tarafından düzenlenen ‘En İyi Satış Danışmanı’ yarışmasını, Ford Otosan Yetkili satıcısı Doğan Oto’dan Derya Altunyurt kazandı.

Ford Focus C-Max’in 5 adımda sunumunu içeren yarışmada, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu Ford Avrupa organizasyonunda yer alan 21 ülke birer satış danışmanıyla temsil edildi.

Almanya Gelsenkirschen’de düzenlenen ve iki aşamada gerçekleştirilen yarışmanın Focus C-Max’in ürün özellikleriyle ilgili olan ilk bölümünde, bir sonraki aşamaya geçmek için yarışan 21 satış danışmanından sadece 3’ü 2. aşamaya geçmeye hak kazandı.

Derya Altunyurt’un da aralarında bulunduğu 3 satış danışmanı 2. aşamada, interaktif olarak canlandırdıkları ‘5 Adımda Araç Sunumu’nu gerçekleştirdiler. Yarışmacılar, Ford Focus C-Max ile ilgili yaptıkları sunumlarda, ‘Genç “aileler” hedef kitlesine yönelik olması’, ‘müşteriye faydasını içermesi’, ‘sunum tekniği detaylarına dikkat edilmesi’, ‘4 dakika içinde bitmesi’ gibi özelliklerine dikkat etmeleri bakımından değerlendirildiler.

Ford Avrupa üst düzey yöneticilerinden oluşan bir jüri tarafından yapılan değerlendirmede Derya Altunyurt, en yüksek puanı toplayarak 1 adet Focus C-Max’ın sahibi oldu.

Derya Altunyurt’a ödülü olan Focus C-Max, Ford Otosan’da düzenlenen bir törenle Genel Müdür Baş Yardımcısı Gerry Kania ve Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Aykut Özüner tarafından verildi.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com