Gösterim: 1.316
Eklenme: 11 Mayıs 2000
Saat: 11:44
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Fiesta 2000

Ford, yenilenen Fiesta serisinin en lüksü Ghia’yı da geniş ürün yelpazesine kattı. 16V Zetec motoru ve geliştirilmiş süspansiyonu ile sürüş dinamiği ve konforu yüksek donanım standardıyla birlikte sunan Ghia versiyonu Ford Fiesta’yı vazgeçilmez hale getiriyor.

Fiesta’nın geniş iç hacmi ve üstün ergonomik özelliklerine Ghia donanımının konfor ve rahatlığını ekleyen Ford ,sınıfının limitlerini de aşıyor.

2000 Fiesta Ghia’da yer alan alüminyum alaşımlı jantlar, gövde rengi tamponlar ve dikiz aynaları, ön sis lambaları dış görünümü daha da çekici hale getiriyor. Standart donanımda sunulan klima, polen filtresi, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu, elektrikli ön camlar, harita okuma lambası, hidrolik direksiyon, uzaktan kumandalı merkezi kilit ile Fiesta en konforlu halini alıyor.

Sürücü , yolcu ve yan hava yastıkları, PATS immobilizer, arka koltuk baş dayanakları Fiesta Ghia’nın en güvenilir otomobillerden biri olmasını sağlıyor.

Ghia’nın yeni tasarımı şıklık konsepti üzerine yoğunlaşıyor.Ahşap görünümlü ön konsol ve bu şık konsolu tamamlayan ICE 6000 radyo/CD çalar, konfor ve rahat bir sürüş için deri direksyon simidi, krom kapı giriş basamağı ve kullanıcısının keşfedebileceği daha bir çok detay yeni Fiesta’da.

Yüksek donanım , konfor ve güvenliğe cok kolay ulaşılabilecek bir fiyatla yola çıkan Ford Fiesta Ghia tüm Ford Otosan Yetkili satıcılarında satışa sunuluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com