Gösterim: 1.074
Eklenme: 18 Ekim 2010
Saat: 20:40
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Focus 2011

Türkiye otomotiv sektörünün lideri Ford Otosan, 29 Ekim – 7 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek Autoshow 2010 fuarında, tam 6 yeni modelini sergileyerek “Fordshow” yapacak. Yeni C-MAX, Yeni Grand C-MAX, Yeni Mondeo, Yeni S-MAX, Yeni Galaxy ve Yeni Focus modelleri fuarda Türk otomobil severlerin beğenisine sunulacak.
Ford tarafından geliştirilen ve sürücülerin hayatını kolaylaştırmanın yanı sıra sürüş güvenliğini de arttıran otomatik park sistemi, otomatik bagaj kapağı, kör nokta uyarı sistemi ve daha pek çok ileri teknoloji uygulaması ilk kez Autoshow 2010’da tanıtılacak. Ford un yeni benzinli motor teknolojisi olan EcoBoost motor ailesi de 160 PS den 240 PS e kadar varan değişik güç seçenekleri ile fuarda ilk kez Türk otomobil severlere sunulacak.

Fordshow 2010.com ziyaretçilerine Autoshow davetiyesi kazanma şansı veriyor
Ford, Autoshow için hazırladığı web sitesinde, Yeni Ford Modelleri ve Yeni Teknolojiler ile ilgili bilgiler verirken aynı zamanda bu özelliklerden hazırlanan bir oyun aracılığıyla Autoshow’a davetiye kazanma şansı veriyor. Oyunda Ford modellerine ait özellikleri doğru tahmin ederek oyunu tamamlayan katılımcılar, Ford’un davetlisi olarak Autoshow’a katılma şansını yakalıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com