Gösterim: 942
Eklenme: 24 Ekim 2001
Saat: 13:10
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Mondeo 2001

Ford Otomotiv Sanayi A.Ş., bugün yapmış olduğu açıklamada, halen Genel Müdürlük görevini yürütmekte olan Mark A. SCHULZ’un, 1 Ocak 2002 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Ford’un, Asya-Pasifik pazarlarından sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atandığını duyurmuştur.

Bu atamanın ardından Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu, 1 Ocak 2002 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, boşalacak Genel Müdürlük görevine, halen Genel Müdür Başyardımcısı olarak görev yapmakta olan Turgay DURAK’ın atanmasını kararlaştırmıştır. Turgay DURAK’a, Ford Motor Company’nin deneyimli yöneticilerinden Jerry KANIA, Genel Müdür Başyardımcısı olarak eşlik edecektir. Ford Motor Company içerisinde 30 yıldan fazla tecrübesi bulunan Jerry KANIA’nın, mevcut Ford Otosan yönetimine ve bu geçiş döneminde şirkete değerli katkılar sağlaması beklenmektedir.

Ford Otosan Genel Müdürlük görevini tamamlamakta olan ve Ford Motor Company’de Başkan Yardımcılığı görevine atanan Mark A. SCHULZ, ülke ekonomisindeki olumsuz gidişata rağmen Ford Otosan’ın, teknoloji harikası yeni Kocaeli Fabrikası ve esas olarak Batı Avrupa’ya ihraç edilecek olan yeni ticari aracın tamamlanması ardından, kısa bir süre içerisinde hızlı bir büyüme yaşayacağını belirtmiştir.

1996 yılından beri Ford Otosan’da çalışmakta olan Mark A. SCHULZ, 2000 yılı Ocak ayından bu yana Genel Müdürlük görevini yürütmekteydi.

Etiketler:
Kategori: Ford, Haberler, Markalar, Sektörel Haberler
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com