Gösterim: 1.586
Eklenme: 16 Kasım 2000
Saat: 12:37
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Focus 2000

Türkiye’de ilk kez Ford Otosan tarafından başlatılan Ford Satış Okulu, Geçtiğimiz günlerde yapılan bir törenle 2000 yılı mezunlarını verdi. Ford Satış Okulu 5 yılı aşkın süredir otomotiv sektörüne yetişmiş eleman sağlıyor.

Ford-Otosan, Türk otomotiv sektöründe ilk defa gerçekleştirilen bu uygulama ile yetkili satıcılarında çalışan ve aynı zamanda pazarlama ve satış alanlarında kariyer yapmayı amaçlayan üniversite, yüksekokul mezunları ve Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine 10 hafta süren çok yönlü bir eğitim verdi.

Bu eğitimlerde, Ford Satış Okulu, satış ve pazarlama yöntemlerinde öğrencilerini çağın en son bilgi ve uygulamalarıyla donatmayı amaçlandı. Konusunda uzman profesyonel eğitimciler ve Ford Otosan bünyesindeki yöneticiler tarafından yapılan eğitim çalışmalarının konuları arasında satış, pazarlama ve müşteri odaklı eğitimler yer aldı.

Tüm bu eğitimleri alan ve konusunda birer uzman olarak yetişen 31 genç Ford Satıcısı, “Ford Satış Okulu Diplomalarını” Ford Otosan showroomunda yapılan bir tören ile aldılar.

Etiketler:
Kategori: Ford, Haberler, Markalar, Sektörel Haberler
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com