Gösterim: 970
Eklenme: 30 Mart 2005
Saat: 12:48
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Opel Astra GTC

General Motors, insanlar için nasıl hareket kabiliyeti sağlanabileceğini ve otomobiller için aynı ortak heyecan ve coşkuyu paylaşmak üzere nasıl biraraya gelinebileceğini bu basın lansmanı ile bir kez daha ortaya koydu. Yunanistan ve Türkiye tarih, doğa, ve aynı zamanda modern tarih bakımından birçok ortak noktayı paylaşmaktadır. Bu sebeplerden dolayı, 29 Mart tarihinde gerçekleştirilen bu anlamlı basın lansmanı yalnızca bir rastlantıdan ibaret değildir.

General Motors Türkiye, yeni Opel Astra GTC için düzenlenen basın lansmanını uluslararası bir boyut taşımasına olanak tanıyacak şekilde General Motors Yunanistan ile işbirliği içinde gerçekleştirdi. Hem Yunanistan ve hem de Türkiye topraklarında deneme sürüşü bölümlerini kapsayan bu basın lansmanında Opel markasinin “Öncü tasarım, teknolojik yenilikler ve sürüş dinamiklerini GTC modelimizle net bir şekilde ortaya koyuldu.

29 Mart 2005 tarihinde Çırağan Palas’da yapılacak basın toplantısına Yunanistan’dan gelecek kalabalık bir basın grubu ile birlikte Türk basın grubunun yanısıra General Motors Türkiye ve Yunanistan Yönetim kadrosu da eşlik ettiler.

Astra GTC Türkiye pazarında 1.6 Twinport, 1.9 CDTi (150hp), ve 2.0 Turbo (200hp) motor seçenekleri , sport donanımı, manuel vites seçeneği ile satışa sunuluyor. IDS Plus, ESP Plus, Sürekli Süspansiyon Kontrolü, Çekiş Kontrol Sistemi, Spor sürüş modu, ABS, spor şasi, 6 havayastığı, elektronik iklim kontrollü klima, CD – MP3 çalar, hafif alaşımlı spor jantlar, aleminyum spor pedallar ve vites topuzu tüm GTC’lerde standart olarak sunuluyor. Xenon farlar ve CC Elektronik hız sabitleyici Xenon paketi ile, AFL ve CC Elektronik hız sabitleyiciden AFL paketi alınmak suretiyle opsiyonel olarak sunuluyor. Deri döşeme ve panoromik ön cam da ayrıca opsiyonel ekipmanlar arasında yer alıyor. Astra GTC’nin fiyatları ise 40-60 bin YTL arasında değişiyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com