Hakkında

TurkCar, 7 Temmuz 2008’de Tuning53.com’un devamı olarak kurulmuştur. Tuning53 – internet portalı 10 Mart 2006’da kurulmuş olup ülkemiz modifiye sektörünün önemli bilgi kaynağı olmuştur. Yayın hayatına 2012 yılına kadar devam etmiştir. 2012 yılında ise tamamen TurkCar’a devredilmiştir.

TurkCar’ın kuruluş amacı Türk otomobil kamuoyuna yön verebilmek, erişimi en kolay bilgiyi sunabilmektir. Geniş haber arşiviyle kullanıcısına her şekilde yardımcı olmayı hedeflemektedir. Rakip oluşumların aksine firmaların bir reklam mecrası gibi davranmayı reddetmektedir. Otomobil markalarının gönderdiği haber bültenlerini kopyala-yapıştır mantığıyla ziyaretçisine sunmaz. TurkCar, kullanıcısına haberleri dolandırmadan, en kısa şekilde aktarır. Kelime oyunları yapmaz, kelime aralarına reklam sıkıştırmaz. Gerektiğinde firmaları en sert şekilde eleştirmekten çekinmez, haberleri sıcağı sıcağına olduğu gibi sunar.

Biz otomobillere insanın can güvenliğini ilgilendiren makineler gözüyle bakıyoruz. Bu nedenle trafiğin daha güvenli bir hal alması için haberlerimizi bunun sorumluluğuyla yapmaktayız. Sayfalarımızda sıkça trafik kazalarına ve sonuçlarına yer vermekte, bu şekilde kullanıcıların araçlarını daha bilinçli kullanmalarına vesile olmak istemekteyiz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com