Gösterim: 732
Eklenme: 23 Mayıs 2017
Saat: 19:59
5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote
Chip Tuning Uygulaması

Son yılların en çok tercih edilen araç modifikasyon uygulamalarından biri olan chip tuning araçların kişiselleştirilmesini sağlamakta modifiye işlemleri çoğu zaman araçlarınızın hem dış hem de iç dizaynında büyük farklılıklar oluşturmaktadır.

Audi Chip Tuning işlemi sayesinde Audi araçlarda muhteşem bir yenilenme meydana gelmekte birçok özellikte değişiklik sağlayan bu uygulama sayesinde yalnızca Audi araçlar değil BMW, Mercedes gibi araçlarda da muhteşem özellikler kazandırılarak daha ekonomik bir kullanım sağlanmaktadır. Modifiye uygulamaları arasında en hızlı uygulanan yöntemlerden biri olan Chip Tuning bu uygulamalardan çok daha ekonomik olması sebebiyle en çok tercih edilen ve performans arttırıcı uygulamalardan bir tanesidir. Hangi araçlara Chip Tuning uygulaması yaptırmalıyız şeklindeki birçok soru araç kullanıcılarının akıllarına takılan en önemli konulardandır.

Araçların motor kontrol ünitesine hedef alarak kontrol ünitesinin içerisinde yer alan yazılımları değiştirerek araçlarınıza performans kazandıran ve yakıt tüketimini azaltan chip tuning uygulaması günümüzde hemen hemen her model ve marka araca uygulanmaktadır. Chip Tuning uygulaması esas olarak güç ve tork sınırlamalarını daha çok arttırmak ve araçta yakıt tüketimini azaltmak amacıyla tercih edilmektedir. Chip Tuning uygulaması ilk başta motorda ateşlemeyi meydana getiren yazılımı değiştirmek amacıyla kullanılmış belirli bir zaman sonra ise aracın motorunun sahip olduğu performansı artırmak için geliştirilmiştir. Araçlarda bulunan sistem sayesinde ortam sıcaklığı, hava akışı ve hava basıncı şeklinde değişimler sağlanarak yakıt püskürtme gibi bilgiler üzerinde değişmeler meydana getirilmiştir. Araçlara bu uygulama sağlanırken yazılımın değiştirilmesi de sağlanmış Böylece araç için genel anlamda planlanan uygulamalar tamamen incelenerek yerine yeni uygulamalar yüklenmiştir. Chip Tuning uygulaması Audi chip tuning veya diğer markalara ve modellere sağlanırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise bu uygulamaları gerçekleştirdikten sonra aracınızın bakımlarını düzenli ve önerilen belirli aralıklarla gerçekleştirilmesi gerektiği konusudur.

Bütün araç markalarına sağlanabilen bu uygulama sayesinde daha verimli kullanılabilen araçlar araç sahiplerine kazandırılmaktadır. Audi chip tuning uygulaması ile audi için yeniden bir eşleştirme ve çift ayarları geliştirilen bu yöntemler ile Audi kendi ihtiyaçlarına göre ayarlanarak pazarda en iyi çözümleri sağlayan bir ürün haline gelmiştir. Audi chip tuning uygulaması geliştirilerek audi eco kablosu üzerinde oluşturulan değişiklik ile mevcut büyük değişmeler meydana gelmiş ve bu araçlar istenilen yapıya kavuşmuştur. Araçta yakıt tasarrufu başta olmak üzere mevcut performansta meydana gelen değişiklikler sayesinde araç kullanıcıları araçlarından daha memnun hale gelirler ve severek araçlarını kullanabilecek şekilde bu uygulamayı tercih ederler. Chip Tuning uygulaması Audi Chip Tuning A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, Q5, Q3, Q7, R8, RS3, RS4, RS5 ve RS6 modellerinin tamamına uygulanmaktadır ve bu uygulamalar sonucunda araçlar daha kişisel bir kullanım kazanmaktadırlar.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com