Gösterim: 1.239
Eklenme: 21 Ekim 2014
Saat: 16:54
5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote
2012 Honda Civic HB

Yaz tatili sonrası için Honda Türkiye tarafından başlatılan farklı içerikli servis kampanyaları ile Honda sahipleri hem araçlarını yenileme hem de özel hediyelerden yararlanma fırsatı yakalıyor. Bunlardan ilki, 31 Aralığa kadar fren balatası ve fren diski değişimlerinde her yaştaki Honda modeli için sunulan yüzde 30’luk indirim.

2010 ve daha önceki modellere özel kampanyalar
1 Kasım 2014 tarihine kadar sürecek kış servis kampanyası kapsamında 2010 model yılı ve öncesi aracını Honda yetkili servislerine getiren müşteriler ücretsiz check-up hizmetinden yararlanabiliyorlar. Kampanya kapsamında ayrıca tamir, parça ve işçiliklerinde yüzde 20 indirim sunulurken bakım parçaları ve işçiliklerinde de yüzde 15’lik indirimden yararlandırılıyor. Kampanya kapsamında ayrıca orijinal Honda motor yağı değişimlerinde yüzde 15’lik indirim sunuluyor.

Lastik değişimlerinde birbirinden güzel hediyeler
Yeni sezona yeni lastiklerle girmek isteyen tüm Honda sahipleri, 1 Kasım’da sona erecek bir başka kampanya ile, tercih edecekleri lastik markasına göre değişik hediyelerden yararlanabilecekler. Kampanya süresince tüm Honda sahipleri 4 adet Michelin, Bridgestone veya Lassa alımında 80 TL’lik Migros alışveriş çeki, 4 adet Continental alımlarında 100 TL değerinde yakıt çeki kazanıyorlar. Ayrıca 4 adet Yokohama alımlarında özel Yokohama Kol Saati hediye edilirken 4 adet Goodyear veya Dunlop lastik tercihinde Desa marka seyahat valizi kazanılıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com