Gösterim: 1.052
Eklenme: 14 Mart 2006
Saat: 19:05
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Hyundai Accent Era

Hyundai’nin tüm Türkiye çapında 21 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirdiği “Accent Era Şenliği” dahilinde çekilişle hediye edilen Accent Era sahibini buldu. Şenlikler sırasında Accent Era ile deneme sürüşü gerçekleştirip çekilişe katılan Uğur Koyunoğlu, bir adet yepyeni Accent Era 1.6 Style GP SR’nin sahibi oldu.

Türk tüketicisinin, “Accent Era Şenliği” kapsamında Türkiye çapındaki tüm Hyundai Yetkili Satıcıları’nda, yepyeni bir çağın başlangıcına imza atan Accent Era’yı kullanması ve daha da yakından tanıması sağlandı. Özellikle yüksek performanslı olduğu kadar düşük yakıt tüketimine sahip motor seçenekleri ile tüm rakiplerini geride bırakan Accent Era, Türk tüketicisinin istek ve beklentilerini her yönüyle karşılayan bir model olarak büyük bir ilgi gördü.

Tüketiciler, Accent Era Şenliği’ne Hyundai’nin yeni sloganı olan “Drive Your Way” için özel hazırlanan pulların kullanıldığı mektuplarla davet edildi. Bu özel davetiyelerle deneme sürüşüne çağrılan tüketiciler, Accent Era ile 21 Ocak – 5 Şubat 2006 tarihleri arasında deneme sürüşü yaptılar ve çekilişe katılmaya hak kazandılar. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan ve Hyundai kullanıcılarının istek ve beklentilerini her zaman öncelikli ilke olarak uygulayan Hyundai, özel “Drive Your Way” pul uygulamasıyla mevcut ve potansiyel müşterileriyle duygusal bir bağ kurmayı amaçlıyor.

Deneme sürüşü yapanlara, Türkiye çapındaki tüm Hyundai Yetkili Satıcıları’nda şifreler verildi. Turkcell hat kullanıcıları bu şifreyi 2 kısa mesaj karşılığında 5446’ya göndererek çekilişe katıldılar. Deneme sürüşü yapan ve çekilişe katılanlara Hyundai Accent Era 1.6 Style GP SR’nin yanı sıra, Almanya’nın Başkenti Berlin’de yapılacak Dünya Kupası final maçına 3 gece 4 günlük seyahati de kapsayan 10 bilet ve 200 orijinal Dünya Kupası futbol topu hediye edildi. Accent Era çekilişine İstanbul’dan katılan Uğur Koyunoğlu aracını, şenlik sırasında test sürüşünü de gerçekleştirdiği Yenibosna Bayraktar Otomotiv’de yapılan törenle Hyundai Assan Ortak Pazarlama Müdürü Umut Ceyhun’dan teslim aldı.

Bugüne kadar Türkiye’de 135 bin adetten fazla satılan Hyundai Accent’in üçüncü ve en sonuncu nesli olan Accent Era’da 97 PS gücünde 1.4 litrelik benzinli, 110 PS gücünde ekonomik ve yüksek performanslı 1.5 CRDi-VGT dizel ve 112 PS gücünde 1.6 litrelik benzinli motor seçenekleri bulunuyor. Accent Era’da Team, Select ve Style olmak üzere üç farklı donanım seçeneği sunuluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com