Gösterim: 689
Eklenme: 24 Mayıs 2006
Saat: 19:13
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Hyundai Accent Era

Hyundai Assan, sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin geleceği olan çocuklarımız için çalışmalarını sürdüren Hyundai Assan, ilköğretim okullarındaki öğrencilerin daha modern bir eğitim alması için bilgisayar bağışında bulundu.

Türkiye’de sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek veren Hyundai, 2005 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tüm Türkiye çapında başlatılan “Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyası” dahilinde bağışlarını gerçekleştirdi. Hyundai Assan, kampanya doğrultusunda Tuzla’daki 3 ilköğretim okuluna bağışta bulundu. Yunus Emre İlköğretim Okulu, Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu ve İbn-i Sina İlköğretim Okulu’na toplam 52 adet bilgisayar bağışlandı. Bu bilgisayarlardan 50 adedi öğrenciler için, 2 adedi de öğretmenlerin kullanımı için verildi.

Tuzla’da bağış yapılan tüm okullarda öğrenim yapılabilmesi için bilgisayar odaları kuruldu. Okul içindeki odalarda kullanılmak üzere bilgisayarların yanı sıra bilgisayar masası, özel sandalye ve gerekli tüm ekipmanlar da Hyundai Assan tarafından temin edildi.

Türkiye’nin aydınlık bir geleceğe kavuşması için İzmit’teki okullarda daha önceki yıllarda derslik yaptıran ve İzmit, Adapazarı ve Tuzla’daki okullara yaklaşık 100 adet bilgisayar bağışında bulunan Hyundai Assan, 2004 yılında başlattığı “Hyundai Meşaleleri” projesiyle de tüm Türkiye çapındaki yetkili satıcılarının desteğiyle, Türk Eğitim Derneği Okulları’nda okuyan öğrencilere 3 yıl süreli Tam Eğitim Bursu vermeye başladı. Bu yıl ikinci öğrenim yıllarını tamamlamak üzere olan “Hyundai Meşaleleri”, elde ettikleri başarılı sonuçlarla Hyundai’nin ve Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor.

Üretimini yaptığı tüm araçlarında ve satış-satış sonrası hizmetlerinde üstün teknolojiyi sunan ve çağın gerektirdiği tüm gelişmiş ekipmanları kullanan Hyundai Assan, bilgisayarların da tüm dünya insanları için bir gereklilik olduğunun bilinciyle hareket ediyor. Üretken nesillerin yetişebilmesi için bilgisayar teknolojisine ihtiyaç duyan Türk öğrencilerin de yararlanmasını amaçlayan Hyundai Assan, önümüzdeki dönemlerde yeni okullarda da bilgisayarlı eğitim için destek vermeyi hedefliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com