Gösterim: 903
Eklenme: 13 Haziran 2007
Saat: 10:34
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Hyundai Matrix

Hyundai’nin tüm Türkiye çapında 7 – 13 Mayıs 2007 tarihleri arasında gerçekleştirdiği “Hyundai Sür, Kazan Günleri” dahilinde çekilişle hediye edilen Matrix sahibini buldu. Etkinlikler sırasında Hyundai modelleriyle deneme sürüşü gerçekleştirip çekilişe Aydın’dan katılan İmran Ertung, yepyeni bir Matrix 1.6 GLS’nin sahibi oldu.

Türk tüketicisinin, “Sür, Kazan Günleri” kapsamında Türkiye çapındaki tüm Hyundai Yetkili Satıcıları’nda, Hyundai’nin Matrix, Accent Era ve Getz modellerini kullanması ve daha da yakından tanıması sağlandı. Özellikle Türk tüketicisinin istek ve beklentilerini her yönüyle karşılayan ve Nisan 2007’den itibaren Türkiye’de üretilmeye başlanan Matrix, büyük bir ilgi gördü.

“Hyundai Sür, Kazan Günleri” dahilinde deneme sürüşü yapıp kampanyaya katılanlara, Türkiye çapındaki tüm Hyundai Yetkili Satıcıları’nda şifreler verildi. Turkcell mobil hat kullanıcıları bu şifreyi 1 kısa mesaj karşılığında 3455’e göndererek çekilişe katıldılar.

Deneme sürüşü yapan ve çekilişe katılanlara en büyük hediye olarak Hyundai Matrix 1.6 GLS verildi. Ayrıca 100 kişiye Parrot CK3000 Evolution bluetooth cep telefonu araç kiti ve etkinlik boyunca Hyundai Yetkili Satıcıları’nı ziyaret eden herkese çeşitli hediyeler dağıtıldı. Bununla birlikte Anneler Günü’ne özel olarak 5-18 Mayıs tarihleri arasında Hyundai’nin Atos Prime, Getz, Accent Era ve Matrix modellerini satın alan bayan sürücülere 500 YTL; Coupe FX, Sonata, Tucson ve Santa Fe modellerini satın alan bayan sürücülere de ekstra 1.000 YTL’lik indirim avantajları sunuldu.

Matrix çekilişine Aydın’dan katılan İmran Ertung aracını, Altunizade Uçar Plaza’da yapılan törenle Hyundai Assan Satış ve Pazarlama Koordinatörü Joon-Su Cho’dan teslim aldı.

Türkiye’de ilk kez 2005 yılı Eylül ayında satışa sunulan ve Nisan 2007’den itibaren Hyundai Assan İzmit Fabrikası’nda üretilmeye başlanan Matrix’lerde 110 PS gücünde 1.5 CRDi-VGT dizel ve 103 PS gücünde 1.6 litre hacimli benzinli motor seçenekleri bulunuyor. Matrix’te Team, Select ve Style olmak üzere üç farklı donanım seçeneği ve 13 ayrı ekipman versiyonu sunuluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com