Gösterim: 994
Eklenme: 6 Ağustos 2009
Saat: 14:14
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Hyundai Matrix

Türkiye’nin en çok otomobil satan markası olan Hyundai, bireysel müşterileri kadar ticari taksi sahiplerinin de her zaman yanında olduğunu bir kez daha kanıtladı. Hyundai, ticari taksi araç kullanıcılarına özel olarak ING Bank ve İş Bankası ile birlikte düşük faizli taşıt kredisi kampanyası sunmaya başladı.

Hyundai, 0 km araç almak isteyen ve İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde “Taksi İşletmeciliği” faaliyeti yapan filo müşterileri için K.DV. + Ö.T.V dahil fatura edilecek tutarın yüzde 100’üne kadar olmak üzere, 3 – 48 aylık taksit seçeneklerinde ING Bank tarafından yüzde 1.42 baz faiz oranı üzerinden, İş Bankası ile de Accent Era ve Matrix almak isteyenler için 1 – 48 ay vade seçeneklerinde yüzde 1.39 baz oranı üzerinden kredi imkanı sunuyor.

ING Bank tarafından Hyundai’ye özel olarak 31 Aralık 2009 tarihine kadar kullandırılan taşıt kredisi karşılığında sabit 250 TL dosya masrafı alınacaktır. Ayrıca taşıt kredisi başvurusu yapan ticari taksi müşterileri için ING Bank tarafından kefilsiz plaka rehni ile taşıt kredisi verilebilecektir.

İş Bankası’ndan taşıt kredisi kullanacak Ticari Taksi müşterileri içinse asgari 460 TL + B.S.M.V dosya masrafı tahsil edilecek ve Ticari Taksi müşterilerinin ticari plakaları üzerine rehin tesis edilip, kasko sigortası yaptırılacak ve kefil talep edilebilecek.

Kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini kendine öncelikli ilke edinen Hyundai, bu kampanya ile hem Türkiye’nin uluslararası seviyedeki kentlerinde Hyundai marka taksilerin sayısını daha da artırmayı hem de daha fazla ticari taksi kullanıcısı ile müşterilerini Hyundai kalitesiyle tanıştırmayı amaçlıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com