Gösterim: 840
Eklenme: 10 Nisan 2006
Saat: 19:08
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Hyundai Accent Era

Türkiye’de satılan 10 farklı binek otomobil ile otomotiv sektöründe en zengin model yelpazelerinden birine sahip olan Hyundai, en çok tercih edilen araçları için Nisan ayında tarihi fırsatlar sunuyor.

Hyundai’nin Türkiye’de şu ana kadar en çok satılan modeli Accent’in yeni nesli Accent Era; B segmentinde üstün konfor, pratiklik ve zengin donanım isteyenlerin en gözde tercihi Getz ve Türkiye’de hafif ticari araç sektörüne yeni bir soluk getiren Starex’ler için birbirinden avantajlı koşullar uygulanıyor.

Türkiye’de Türk tüketicisinin istek ve beklentileri doğrultusunda üretilen Accent Era, gerçek bir sedan otomobil isteyenlerin her türlü ihtiyacına cevap veriyor. Hyundai Assan İzmit Fabrikası’nda üretilen ve uygun fiyata yüksek kalite sunmak gibi Hyundai’nin geleneksel özelliklerini de bünyesinde barındıran Accent Era, üç farklı motor seçeneği için üç ayrı donanım paketine sahip. Zengin donanım, üstün güvenlik ve yüksek performans ile birlikte düşük yakıt tüketimi sunan motorlarıyla ait olduğu segmentte yeni bir çağ başlatan Accent Era’da 97 PS gücünde 1.4 litre benzinli, 112 PS gücündeki 1.6 litre CVVT benzinli ve 110 PS maksimum güç ile sınıfının en güçlü motoru olan 1.5 litre hacmindeki CRDi-VGT dizel motor seçenekleri bulunuyor. Accent Era’da Nisan ayında 18 bin YTL için 12 aya yüzde 0 faiz ile kredi imkanı sunuluyor. Böylece 12 eşit taksitte ayda sadece 1.500 YTL ödeyerek Accent Era’nın satış fiyatının büyük bir bölümü ödenmiş oluyor. En düşük faiz oranlarıyla 48 aya kadar vade imkanıyla da satın alınabilen Accent Era’ların fiyatı 23 bin 525 YTL’den başlıyor.

İlk kez 2002 yılında Hyundai Assan İzmit Fabrikası’nda üretilmeye başlanan ve bugüne kadar 40’tan fazla ülkeye Türkiye’den ihraç edilen Starex’lerde de Nisan ayında özel fırsatlar sunuluyor. 18 bin YTL’lik kredi için ayda sadece 389 YTL ödemeyle Starex Panel Van S TCI HY modeli satın alınabiliyor. Bunun için 4 bin 801 YTL’lik peşinat ödemesinin ardından 47 ay boyunca ayda 389 YTL ödeniyor ve bu sürenin sonunda son taksit olan 5 bin 400 YTL’lik ödeme yapılıyor. Starex Panel Van için sunulan fırsat bununla da bitmiyor. Uygun ödeme koşullarıyla alınabilen bu kredinin yanı sıra takas imkanı da sunuluyor. Tüm Türkiye çapındaki Hyundai Yetkili Satıcıları’na gidildiği zaman, Starex Panel Van’da 2 bin 500 YTL’ye varan takas desteği veriliyor. Böylece Hyundai Starex Panel Van’a en kolay şekilde sahip olunabiliyor.

Hyundai’nin sunduğu fırsatlar bu araçlarla sınırlı kalmıyor. Hyundai’nin B segmentinde yer alan Getz modeli, kaçırılmayacak imkanlarla tüketicileri bekliyor. Çekici görünümü, kalitesi, kullanım kolaylığı, pratikliği ve ekonomikliğiyle herkesin beğenisini toplayan Hyundai Getz için peşin fiyatına 2 bin 100 YTL’ye varan indirim uygulanıyor. Sürücü havayastığı, elektrikli dört cam, klima, dijital bilgi ekranı, radyo/CD/MP3 çalar ve elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları gibi birçok ekipmanı standart donanımda sunan Getz 1.4 HY KLM’nin fiyatı 19 bin 875 YTL’den başlıyor. Getz’te 97 PS gücündeki bu 1.4 litrelik benzinli motorun yanı sıra 88 PS ve 110 PS olmak üzere iki farklı güce sahip olan common-rail teknolojisiyle donatılmış 1.5 litre CRDi-VGT dizel motor ve üç kapılı Cool versiyonuyla birlikte satılan 106 PS gücündeki 1.6 litrelik benzinli motor seçenekleri bulunuyor. Getz’in fiyatları motor ve donanım seçeneğine göre 19 bin 875 YTL ile 27 bin 575 YTL arasında değişiyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com