Gösterim: 1.078
Eklenme: 15 Ekim 2010
Saat: 15:04
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Hyundai i20

Araçlarında en üstün güvenliği sunmayı ve Türkiye çapındaki yetkili satıcı ve servislerinde en kaliteli hizmetle en iyi müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine öncelikli ilke edinen Hyundai, geniş kapsamlı ve uzun süreli servis kampanyalarına devam ediyor. Tüketiciye sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da üstün hizmetler sunan Hyundai, yeni servis kampanyası dahilinde tüm araçlarını kapsamlı bakım için Türkiye genelindeki yetkili servislerine bekliyor.

Hyundai’nin 30 Ekim 2010’a kadar geçerli olacak servis kampanyası dahilinde periyodik bakım parça ve işçiliğinde, fren sistemi, debriyaj sistemi, egzos sistemi parça ve işçiliğinde koşulsuz yüzde 25 indirim uygulanacak. Ayrıca, tüm aksesuar parçalarında da yüzde 20 indirim Hyundai kullanıcılarına özel olarak sunulacak.

İndirimin yanı sıra tüm Hyundai araçlara ücretsiz check-up hizmeti verilecek. Ücretsiz check-up’ta yağ seviyeleri, motor ayarları, kayışlar, klima, ısıtma, aydınlatma, yakıt, ateşleme sistemleri, antifriz ve yürüyen aksam kontrolleri yapılırken ücretsiz boya kontrolünde de tamponlarda oluşan çizikler giderilecek.

Tüm bu fırsatların haricinde Hyundai Yetkili Servisleri’ne gelen tüm Hyundai araçlara sunulan, yağ servisi, lastik servisi (rotasyon) ya da far ayarı hizmetinin birinden işçilik ücreti alınmayacak. Ayrıca kampanya dahilinde ücretsiz akü ve silecek kontrolü yapılırken detaylı iç ve dış temizlikten ücret alınmayacak. Bunların dışında garantisi bitmiş Hyundai modelleri için sunulan Opsiyonel Yol Yardım Paketi yüzde 20 indirimle satın alınabilecek ve Hyundai Yetkili Servisleri’nden Bridgestone veya Lassa markalı 4 binek, 4×4 veya ticari lastik alana, 1 adet Bridgestone veya Lassa tekerlekli seyahat çantası hediye edilecek.

Hyundai bu avantajlı kampanyadan tüm müşterilerinin yararlanmaları için araç sahiplerini tüm Türkiye genelinde 50’den fazla ilde faaliyet gösteren 83 adet Hyundai Yetkili Servisi’ne bekliyor. Kendilerine en yakın yetkili servisi öğrenmek isteyenler, www.hyundai.com.tr adresine başvurabilirler.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com