Gösterim: 949
Eklenme: 13 Nisan 2007
Saat: 10:15
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Hyundai i30

En kaliteli hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini yükseltmeyi kendine öncelikli ilke edinen Hyundai, düzenlediği yeni kampanyasıyla bir kez daha müşterisinin her zaman yanında olduğunu ispatladı. Hyundai, yeni kampanyası dahilinde 4 ay boyunca Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan büyük alış veriş merkezlerinde tüm Hyundai araçlarına ücretsiz check-up hizmeti sunmaya başladı.

Hyundai’nin Carrefour ve diğer büyük alış veriş merkezleriyle yaptığı anlaşma doğrultusunda tüm Hyundai müşterilerine, 4 ay boyunca çeşitli illerdeki alış veriş merkezlerinde kurulacak özel standlarda hizmet verilecek. Bu hizmet İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana ve Mersin’deki büyük alış veriş merkezlerinde en çok yoğunluğun yaşandığı hafta sonlarında sunulacak. Her merkezde üst üste iki hafta sonu verilecek olan hizmet, İstanbul’da İçerenköy, Bayrampaşa, Haramidere ve Ümraniye’de bulunan Carrefour’larda ve diğer illerde de hem Carrefour hem de büyük alış veriş merkezlerinde gerçekleştirilecek.

Hafta sonlarında kurulan standlara başvuran Hyundai kullanıcılarının araçlarına, alış veriş merkezinin otoparklarında bulundukları yerde check-up yapılıyor. Bu check-up’lar ise Hyundai Yetkili Servisleri’nde görevli teknisyenler tarafından gerçekleştiriliyor. İlk kez 7-8 Nisan tarihlerinde Carrefour İçerenköy ile sunulmaya başlanan hizmet, bu hafta sonu da ikinci ve son kez aynı yerde gerçekleştirilecek. Daha sonraki hafta sonlarında ise diğer alış veriş merkezleri ve illerde hizmet verilmeye devam edilecek.

Ücretsiz check-up’larda kayıt yaptıran tüm Hyundai kullanıcılarının araçlarında yağ ve hidrolik seviyeleri, hava filtresi, far ve stop lambalarının check-up’ları yapılıyor ve eksikse motor soğutma suyu ve cam suyu tamamlanıyor. Ayrıca gerektiği halde özel cihazlar ile aracın diagnostik check-up’ı yapılabiliyor. Bununla birlikte kaydını yaptıran ancak zamanı bulunmayan müşterilere de motor soğutma suyu veya cam suyu hediye ediliyor.

Alış veriş merkezlerinde kurulan Hyundai standında check-up’ların yanı sıra renkli aktiviteler de yapılıyor. Kurulan mini-kale ile penaltı yarışması düzenlenirken başarılı olanlara ücretsiz futbol topları dağıtılıyor. Bu kampanyayla satış sonrası serviste marka imajını artırmayı ve müşteri memnuniyetini yükseltmeyi hedefleyen Hyundai yetkilileri, bu kampanyanın daha sonra diğer büyük illerde de devam ettirilmesi için çalışmaların sürdüğünü belirtiyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com