Gösterim: 4.531
Eklenme: 7 Aralık 2012
Saat: 21:30
5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote
2013 Hyundai Santa Fe

Hyundai Kredi, aralık ayına özel olarak hazırladığı ve uzun süredir beklenilen ayrıcalıkları müşterilerine sunmaya başladı.

Hyundai açıklamasına göre, Hyundai, müşterileri için düşük faizli kredi oranlarıyla beraber yeni avantajlar sunmaya devam ediyor. Dünyanın global anlamda en hızlı büyüyen ve gelişen otomobil markası Hyundai, yeni araç alacaklar için sınırları zorlarken bu amaçla çok düşük faizlerle birlikte herkesi Hyundai sahibi yapmaya davet ediyor.

Hyundai Kredi tarafından sunulan avantajlı fırsatlara göre, aralık ayında yeni araç alacaklar öncelikli olarak birden fazla fırsatı bir arada yakalamış olacak. Hyundai’nin B segmentindeki başarılı oyuncusu yeni i20, Hyundai Kredi’yle birlikte 20 bin lira için 20 ay vadede yüzde 0 faizle satın alınabiliyor. Ayrıca diğer yepyeni Hyundai modelleri için de yüzde 0,75 faiz oranından başlayan kredi seçenekleri de bulunuyor.

Hyundai Kredi sadece faiz oranlarını düşürmekle kalmayarak aynı zamanda yeni araç alacak kişilerin ekonomisine de katkıda bulunmak için ”Şimdi Al, Haziran 2013’te Öde” uygulamasını da sunmuş oluyor. Ertelemeli olarak sunulan bu satış olanağında müşteriler hemen teslim aldıklarını araçlarının kredilerini Haziran ayında ödemeye başlıyor. Tüm bunlara ek olarak daha önce yüzde 37’den yüzde 40’a çıkarılan 1.6 litre ve altı araçlar için ÖTV zammı ise Hyundai tarafından aralık ayında da karşılanmaya devam ediliyor. Bu sayede yeni araç alacak Hyundai müşterileri yılın son ayında da ÖTV’den etkilenmeyecek.

Hyundai’nin Aralık ayı avantajları bunlarla sınırlı kalmayarak, doktorlar, diş Hekimleri, eczacılar ve veterinerlere tüm modellerde geçerli olmak üzere özel satış avantajları da sunmuş oluyor. 31 Aralık tarihine kadar sürecek olan bu özel fırsat sayesinde doktorlar, yepyeni bir Hyundai modeline uygun fiyat avantajlarıyla sahip olacak.
Hyundai, bu avantajlardan tüm müşterilerinin yararlanmaları için tüm Türkiye genelindeki 81 ilde faaliyet gösteren 71 adet Hyundai Yetkili Bayilerine bekliyor.

Yorumlar
  1. Cumali dedi ki:

    Yeni Hyundai kampanyası var mı? Yıl sonu falan.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com