Gösterim: 873
Eklenme: 24 Mayıs 2007
Saat: 10:31
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Hyundai Matrix

Kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini kendine öncelikli ilke edinen Hyundai, geniş kapsamlı ve uzun süreli servis kampanyalarına devam ediyor. Tüketiciye sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da üstün hizmetler sunan Hyundai, “2007 Yaz Servis Kampanyası” dahilinde tüm araçlarını yaz bakımı için Türkiye çapındaki yetkili servislerine bekliyor.

Hyundai’nin, 28 Mayıs – 23 Haziran 2007 tarihleri arasında geçerli olacak servis kampanyası dahilinde tüm periyodik bakım parçalarıyla birlikte debriyaj, fren ve klima sistemi bakımında koşulsuz yüzde 25 indirim uygulanıyor. Ayrıca tüm bakım işçiliklerinde de yüzde 25 indirim, Hyundai kullanıcılarına özel olarak sunuluyor. Bunun dışında Hyundai Yetkili Servisleri’ne gelen tüm Hyundai araçlara 20 kontrol noktasından oluşan ücretsiz check-up yapılırken tampon rötüşü, klima-akü kontrolü ve dış yıkama hizmetlerinden de ücret alınmıyor.

Ücretsiz check-up’ta yağ seviyeleri, motor ayarları, kayışlar, silecek, klima, ısıtma, aydınlatma, yakıt, ateşleme sistemleri, antifriz ve yürüyen aksam kontrolleri yapılırken ücretsiz boya kontrolünde de tamponlarda oluşan çizikler giderilecek.

Yaz Servis Kampanyası’nın sunduğu avantajlar bu kadarla da kalmıyor. Kampanya dahilinde bakım yaptıran Hyundai kullanıcılarına çeşitli hediyeler ve cazip indirimler de veriliyor. “2007 Yaz Servis Kampanyası” dahilinde bakım için Hyundai Yetkili Servisleri’ne gelenlere ücretsiz olarak futbol topu ve güneş kremi hediye edilirken yağ ve yağ filtresi değişimlerinde de cazip fiyatlar sunuluyor.

Hyundai bu avantajlı kampanyadan tüm müşterilerinin yararlanmaları için araç sahiplerini tüm Türkiye genelinde 50’den fazla ilde faaliyet gösteren 94 adet Hyundai Yetkili Servisi’ne bekliyor.

Kendilerine en yakın yetkili servisi öğrenmek isteyen tüketiciler, Bayiler/Servisler başlığı altından bilgilere ulaşabilirler.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com