Gösterim: 810
Eklenme: 24 Temmuz 2007
Saat: 17:58
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Opel Astra Sedan

Gliwice, Polonya. 22 Ağustos sabahı ilk yeni Astra sedan modeli General Motors’un Polonya Gliwice’deki üretim hattından çıkmıştır. Dünya tanıtımı geçen Kasım’da İstanbul Motor Show’da yapılan dört kapılı sedan modeli, özellikle büyüyen Orta ve Doğu Avrupa pazarları için geliştirilmişti. Astra Sedan şu anda Gliwice’de üretilmekte olan beşinci modeldir.

1998’de üretime başlayan General Motors’un Gliwice tesisi, Zafira, Astra Classic ve Agila gibi araçların kalitesi nedeniyle mükemmel bir üne kavuşmuş ve dünyadaki yeni GM üretim tesisleri için bir model olarak görülmeye başlanmıştır. Tesiste kaliteye odaklanmak, sürekli gelişim, standardizasyon, çalışanların kararlara katılması ve tüm çalışmalarda kısa teslim süresi gibi özellikleri bir araya getiren GM’nin küresel ortak üretim sistemi kullanılmaktadır. GM Polonya Genel Müdürü Romuald Rytwiński yeni Astra sedanın Gliwice’de üretilmesini tesisin olağanüstü kalitesi ve uzmanlığının onaylanması olarak görüyor: “Orta ve Doğu Avrupa’da Opel yelpazesinin en sevilen modellerinden biri olan yeni Astra sedanın Gliwice’de üretilmesinden gurur duyuyoruz çalışanlarımızdan ve araçlarımızdan beklediğimiz yüksek kaliteyi ortaya koymaya kararlıyız.”

Yeni Opel Astra Sedan, Türkiye pazarında, 1.6 115 hp ve 1.3 CDTi 90 hp motor seçenekleri ve Essentia, Enjoy ve Cosmo gibi üç farklı model seçeneği ile ön satışa sunulmuş bulunmakta. Kampanyalı Özel Ön Satışı halen devam etmekte olan Astra Sedan’lar Türkiye pazarına Kasım ayında varacak.

Astra Sedan’ın 1.6 115 hp essentia modelinin (baz) şu an devam etmekte olan ön satış kampanyalı fiatı 34.385 ytl ve 1.3 cdti essentia modelinin fiatı ise 36.960 ytl’dir.

Astra Sedan’in 1.6 115 HP’lik modellerinde Easytronic® sanziman seçenegi ile birlikte standart olarak ESP Plus, Yokusta Kalkis Destegi ve Spor Sürüs modu sunulmaktadır.

Güvenlige verdiğimiz önemin bir göstergesi olarak Astra Sedan’in baz modelinde IDS Sasi, ABS, Fren Destek Sistemi, Sürücü,yolcu ve yan havayastiklari, Aktif gergili emniyet kemeri, Çocuk kilidi, kapi içi çelik koruma barlari ve immobilizer standart olarak sunulmaktadır.

Opel Astra Sedan’da konfor ve fonksiyonellikten de ödün verilmediğinin göstergesi olarak Elektro hidrolik direksiyon, 4 yönlü sürücü ve yolcu koltugu, 60/40 katlanir arka koltuklar, Elektrik kumandali isitmali yan aynalar, CD30 Radyo / CD çalar, Elektrikli ön camlar, Dijital bilgi ekrani, Uzaktan kumandali merkezi kilit ve klimasi en baz modellerinde dahi standart olarak sunulmaktadır.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com