Gösterim: 1.389
Eklenme: 29 Mart 2010
Saat: 17:57
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Infiniti M35

İlham veren performansı ile dünyanın yakından takip ettiği Infiniti, Kanada Montréal kökenli dünyaca ünlü eğlence topluluğu Cirque du Soleil® ile ortaklık anlaşması imzalayarak grubun resmi sponsoru oldu.

Dünyanın yakından takip ettiği premium otomobil markası Infiniti sponsorluk anlaşması ile sadece heyecan veren makineler üreten bir marka olmadığını da kanıtlamış oldu. Her iki marka için bir ilk olma özelliği taşıyan anlaşma kapsamında gerçekleşecek olan tüm şovlar 5.4 Milyon seyirci tarafından izlenecek.

İlham veren otomobil markası Infiniti, Kanada Montreal kökenli dünyaca ünlü eğlence topluluğu Cirque du Soleil’in resmi sponsoru olma kararı aldı. Dünyaca ünlü iki muhteşem markanın bir araya gelmesiyle insanların sadece bedenleri değil, ruhları da harekete geçecek.

Premium otomobil markası Infiniti sponsorluk anlaşması ile sadece heyecan veren makineler üreten bir marka olmadığını da kanıtlamış oldu. Dünyanın en seçkin premium otomobil müşterilerine hak ettiği ilgi ve özeni göstererek ruhsal açıdan da onları tatmin eden bir marka olmayı başaran Infiniti, ilham veren Cirque du Soleil işbirliği sayesinde seçkin müşterilerine üstün performans ve kaliteli işçiliğin yanı sıra yaşam enerjisi ve neşesi de sunacak.  Hem Infiniti hem de Cirque du Soleil için bir ilk olma özelliği taşıyan ortaklık ile düzenlenecek olan tüm şovlar 5.4 milyon seyirci tarafından izlenecek.

Infiniti, Cirque du Soleil ortaklığı ile American Express ve W Hotels gibi ünlü markaların da arasında bulunduğu resmi sponsorlar ailesine katılmış oldu.

Infiniti Hakkında

Japonya’da üretilerek ilk olarak 1989 yılında ABD, sonrasında ise Kanada, Orta Doğu, Güney Kore ve Tayvan pazarlarında satışa sunulan premium otomobil markası Infiniti, 2008 yılında özel olarak tasarlanmış modelleri ile Avrupa pazarına girdi. Gücün ve performansın zarif simgesi olarak tanımlanan Infiniti otomobiller, Infiniti mühendisleri tarafından Avrupalı kullanıcıların istekleri, alışkanlıkları, Infiniti’nin doğasından gelen tasarım, performans, zarafet ve çekicilikle birlikte yeniden yaratıldı.

Infiniti’nin Avrupa’ya özel olarak tasarlanmış modelleri Türkiye’de Eylül 2009’dan bu yana Bayraktar Grubu distribütörlüğünde İstinye’deki Infiniti Centre İstanbul’da satışa sunuluyor.

Infiniti’nin Türkiye pazarında Infiniti FX, Infiniti EX, Infiniti G sedan, Coupé ve Cabrio modelleri yer alıyor. Dünya çapında 250 satış noktası ile hizmet veren Infiniti hakkında daha fazla bilgi için www.infiniti.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cirque du Soleil Hakkında

20 sokak göstericisi tarafından 1984 yılında kurulan bir grup olan Cirque du Soleil, günümüzde oldukça kaliteli artistik gösteriler sergileyen Quebec merkezli bir organizasyon haline geldi.  Organizasyonda 50’den fazla farklı ülkeden gelen 5 bin çalışan görev alıyor. Bu çalışanların bin 200’den fazlasını performans sanatçıları oluşturuyor.

Cirque du Soleil beş kıtada, 300 şehirde 100 milyondan fazla seyirciyle buluştu. Sirk, 2010 yılında, dünyanın dört bir yanında eş zamanlı olarak 20 şov düzenlemeyi planlıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com