Gösterim: 1.477
Eklenme: 1 Mayıs 2010
Saat: 18:13
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Infiniti FX30d

Dünyanın en özgün ve etkileyici manzaralarından birine sahip olan İstanbul, 16 Haziran akşamı benzersiz bir geceye ev sahipliği yaptı. Bayraktar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar ve INFINITI Genel Müdürü Murat Gürünlü’nün ev sahipliğinde düzenlenen gecede; Akıntıburnu’nun, İstanbul Boğazı’na tepeden bakan gizli noktası İzzetabad Kasrı’ndan gökyüzüne doğru yükselen INFINITI FX 30d etkileyici bir şov eşliğinde ilk kez görücüye çıktı.

İş ve sanat dünyasından 500’ü aşkın davetlinin katıldığı etkinlikte kısa bir konuşma yapan INFINITI Orta Avrupa Bölge Direktörü Jürgen Schmitz; gecenin INFINITI’nin marka ruhunu en iyi şekilde yansıttığını belirterek, INFINITI tasarımcısı Shiro Nakamura’nın fırça darbesiyle çizdiği INFINITI eskizini Mustafa Bayraktar’a hediye etti.

2009 Ekim ayında 3.7 litre benzinli versiyonuyla satışa sunulan Infiniti’nin merakla beklenen dizel motorlu versiyonu gecenin ardından INFINITI Centre Istanbul’da satışa sunuldu. Infiniti FX30d; güç ve sessizliği, ideal yakıt tüketimiyle sunan yeni motoruyla ve 7 vitesli otomatik şanzımanıyla SUV sınıfına yeni bir soluk getirecek.

Marka felsefesi “ilham veren performans” olan, özgün, çarpıcı tasarımı ile dikkat çeken ve sonsuzluk anlamına gelen INFINITI, adına yakışır bir görsel şölenle konuklarını selamladı. Bayraktar Grubu, Türkiye temsilcisi olduğu INFINITI’nin lansmanı için kendi yönetim merkezi olan İzzetabad Kasrı’nı seçti.

Infiniti’nin dizel modellerinin ilk kez görücüye çıktığı geceye Bayraktar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar ve INFINITI Genel Müdürü Murat Gürünlü ev sahipliği yaptı.

INFINITI Orta Avrupa Bölge Direktörü Jürgen Schmitz; İstanbul’un büyüleyici ortamında gerçekleşen davete katıldığı için çok mutlu olduğunu belirterek, mekanın ve organizasyonun INFINITI’nın marka ruhunu en iyi şekilde yansıttığını söyledi. Schmitz, INFINITI’nin Türkiye pazarına Bayraktar Grubu tarafından getiriliyor olmasından dolayı gurur duyduğunu ifade ederek; INFINITI tasarımcısı Shiro Nakamura’nın fırça darbeleriyle çizdiği INFINITI eskizini Mustafa Bayraktar’a hediye etti.

Özgün tasarımı, benzersiz hikayesi ile Premium otomobil dünyasının yükselen yıldızı INFINITI’nin marka gecesinde, görsel bir şölen eşliğinde sislerin ve dansçıların arasından İstanbul Boğazı üzerinde yükselen Infiniti FX’in dizel motorlu versiyonu gecenin ardından INFINITI Centre İstanbul’da satışa sunuldu. Spor bir otomobille SUV’un ideal kombinasyonunun harmanlandığı Infiniti FX modelinde kullanılan dizel motorun farklılık yaratan en önemli özelliklerinin başında hem sessiz çalışması hem de yüksek performansa sahip olması geliyor.

İzzetabad Kasrı’nda unutulmaz bir gece…

İstanbul’da bir benzeri daha olmayan tarihi İzzetabad Kasrı’nda gerçekleştirilen gecede, Banu Kunt ve orkestrası müzikleri ile davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Dünyaca ünlü saksafon sanatçısı Nathalie ve farklı show koreografileriyle son zamanlarda adından sıkça söz ettiren keman sanatçısı Canan Anderson’ın sahne aldığı gecenin ilerleyen saatlerinde konuklar DJ Murat Uncuoğlu’nun çaldığı hareketli ritimler eşliğinde sabahın ilk ışıklarına dek eğlendi.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com