Gösterim: 1.205
Eklenme: 20 Ekim 2007
Saat: 18:07
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yenilenen Saab 9-3, lansman tanıtımını, “Modern Sweden” aktivitesi kapsamında, Kanyon’da yapıyor. Saab’ın ödüllü Aero X konseptinden esinlenerek üretilen Yeni 9-3, cesur ve daha iddialı görünümü ile şimdi her zamankinden daha çekici, daha sportif. Linear, Vector ve Aero ekipman seviyelerinde sunulan Yeni Saab 9-3, gücünü havacılık teknolojisinden alan performans, güvenlik ve konfor özellikleri ile sınıfında öne çıkıyor. Sport Sedan, SportWagon ve Convertible olmak üzere üç gövde seçeneği ve 150 -260 beygir arasında değişen 5 değişik benzinli ve dizel motor seçenekleri ile Saab, sürüş zevkinizi zirveye çıkartıyor.

Yeni Saab 9-3’te ilk bakışta göze çarpan, aracın yenilenen ön kısmı. Tamamen yenilenen ve Saab’ın yeni dizayn dilinden etkilenerek üretilmiş ön kısım, yapılan krom eklemelerle çok daha şık ve sportif bir görüntü sunuyor. Yan çıtaların kaldırılmasıyla oluşan kesintisiz ve pürüzsüz yan çizgileri izleyerek aracın arkasına geçildiğinde ise, buz etkisi yaratan beyaz stop lambaları, kolayca fark edilen ve yeni Saab 9-3’ün yollarda fark edilmesini sağlayan dizayn unsurlarını oluşturuyor.

Yeni 9-3 Sport Combi: Sportmen, şık ve fonksiyonel

Saab’ın üstün yol tutuş ve güvenlik özelliklerini, daha geniş bir bagaj hacmi ile birleştiren Yeni 9-3 Sport Combi, sürüş keyfinden ödün vermeden sizi ve ailenizin hobileri ve ihtiyaçları için daha fazla hacim sunuyor. Buz efektli arka stop farları ve kama şeklindeki sportif ve dinamik tasarımı ile, klasik wagon çizgisinin dışına çıkarak, bu segmentteki otomobillerin gelecekteki dizayn standartlarını belirliyor.

Yeni 9-3 Convertible: İsveçte’ten gelen bahar esintisi.

Köklerini İskandinav dizayn felsefesinden almış, dört mevsimlik bir “convertible”. Tek bir dokunuşla 20 sn’de üzeri açılıp kapanabiliyor. Düşük hızlarda hareket halinde bile tavan açma-kapama sistemi fonksiyonel olabiliyor. Üzeri açılabilen bir spor otomobilin tüm karizmasını ve tarzını yansıtırken, bagaj hacmi ve arka koltuk konforundan da fedakarlık istemiyor. NCAP güvenlik testlerinden 5 yıldızla tam puan alan, Saab şıklığının zirvesi Convertible, yeni görünümüyle yollarda göz alıyor.

Yeni Saab 9-3 Kanyon’da:

İsveç Konsolosluğu ve İsveç Ticaret Odası’nın organizatörlüğünde, Türkiye’de faaliyet gösteren İsveç’li firmaların katılımı ile düzenlenen “Modern Sweden” kapsamında, yeni aracını tanıtacak olan Saab Türkiye, aynı zamanda organizasyona da ana sponsor olarak destek veriyor.,

20-21 Ekim 2007 tarihinde gerçekleştirilecek olan organizasyonda sergilenecek olan Yeni Saab 9-3, böylelikle Saab tutkunlarına ve otomobil meraklılarına tanıtılmış olacak.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com