Gösterim: 1.687
Eklenme: 14 Ağustos 2012
Saat: 13:36
5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote
İstab İftar Yemeği

İstanbul Taşımacılar Birliği (İSTAB) üyeleri Anadolu Isuzu’nun geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. Yoğun bir katılımın olduğu yemekte konuşan İSTAB Başkanı Hakan Orduhan: “Servis sektörü zorlu bir süreçten geçiyor. Yakın bir gelecekte birinci köprü servis taşımacılığına kapatılacak. Bu yüzden sıkıntılı dönem bizi bekliyor.” dedi.

Anadolu Isuzu sponsorluğunda Hilton Otel’de gerçekleşen iftar yemeğine; CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı Başkanı İbrahim Çağlar, Bahçeşehir Üniversitesi Uygar Başkanı Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Marmara Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Saraçoğlu, TOBB Karayolu Yolcu Taşımacıları Meclis Başkanı Rüştü Terzi, TOFED Başkanı Mehmet Erdoğan, İBB Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nden Kamuran Yıldırım, İBB Ruhsat Denetleme Şube Müdürü Burhan Kale, İSTAB Başkanı Hakan Orduhan, TOF Başkanı Mustafa Yıldırım, Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, sektörün duayen ismi Ali Osman Ulusoy, İSTAB Üyeleri, Dernek Başkanları ve Başkan Yardımcıları katıldı.

Tamay: “Biz Büyük Bir Aileyiz”

Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay da yaptığı konuşmada, “Bizler talepleriniz doğrultusunda yolcu ve servis taşımacılığına elverişli “en” lakabını hak eden araçları üretmenin gayreti içerisindeyiz. Sizler de bu araçlarla en iyi hizmeti vermeye çalışıyorsunuz. Bu nedenle biz aslında hep birlikte çalışan büyük bir aileyiz.” dedi.

Ayrıca Tamay konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Türkiye, çok önemli petrol tüketicisi ve petrol ithalatçısı. Bu nedenle yakıt sarfiyatını mümkün olduğunca en aza indirgeyen araçları üretmek ana hedefimiz. Yakıt cimrisi olmasının yanı sıra konforlu, güvenilir ve emniyetli olarak tasarlayıp ürettiğimiz 7,5 ila 9,5 metre toplu ulaşım otobüslerimizle sizlere ve aynı zamanda 26 ülkeye hizmet vermeye çalışıyoruz. Kullandığınız araçların ne kadar iyi olduğunu anlayabilmeniz için ne kadar ülke tarafından tercih edildiğini bilmenizde fayda var. Anadolu Isuzu olarak Türkiye’nin yanı sıra toplam 27 ülkeye en kaliteli araçlarla hizmet veriyoruz. Araçlarımız Azerbaycan ve Cezayir dışında çoğu Avrupa ülkelerine ihraç ediliyor. Buralardaki Pazar paylarımız oldukça yüksek. Bu ülkelerde toplam 110 noktada servis hizmeti veriyoruz. Türkiye’de 120 noktada verdiğimiz servis kalitesi gibi bu ülkelerde de layıkıyla en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Küçük otobüs ihracatının yüzde 55 ila 60’ını Anadolu Isuzu olarak tek başına biz yapıyoruz. Ki bu sene rekora koşuyoruz. 2012 yılının ilk altı aylık ihracatının yüzde 82’sini tek başına Anadolu Isuzu gerçekleştirdi. Bunun gururu içerindeyiz. Türkiye Cumhuriyeti’nin 2023 hedeflerine göre ihracatın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Sadece markamız adına değil bir Türk mühendisi ve TC vatandaşı olarak gurur duyuyorum.

Çağlar: “Ülkem ve Şahsım Adına Fatih Tamay’dan Gurur Duydum”

İftar yemeğinin son konuşmasını İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı İbrahim Çağlar yaptı. İstanbul Ticaret Odası olarak İSTAB ile çok yakın bir işbirliği içerinde olduklarının altını çizen İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı İbrahim Çağlar “Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay’ın anlattıklarından çok etkilendim. Ülkem ve şahsım adına gurur duydum. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

İSTAB Başkanı Hakan Orduhan, İTO Meclis Başkanı İbrahim Çağlar ve Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay’a birer teşekkür plaketi takdim etti.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com