Gösterim: 853
Eklenme: 29 Mart 2002
Saat: 13:20
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Mondeo 2001

Ford Otosan, tüketicilere sunduğu yeni ödeme ve kolaylık sistemiyle Türkiye’de araç satın alma anlayışını değiştiriyor. Ford Mavi Anahtar uygulaması sayesinde, kişiye özel ödeme seçenekleriyle Ford araç sahibi olunabiliyor.

Ford’un tüm Avrupa ve Amerika’da uygulamakta olduğu ödeme sistemlerine, Ford Otosan da Türkiye’de başladı. Alternatif ödeme seçenekleriyle araç sahibi olmak isteyenler tarafından çok cazip bulunan bu yeni sistem, Ford Mavi Anahtar olarak adlandırılıyor.

Ford Mavi Anahtar ile ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durumda da araç sahibi olmak isteyenlere olanak sağladıklarını ifade eden Ford Otosan yetkilileri, müşterilerin Ford araç alma isteklerini artık ertelemek zorunda olmadıklarını belirttiler.

Perakende kampanyalara ve klasik kredilere alternatif olan finansal ödeme sistemleri paketi olarak açıklanan Ford Mavi Anahtar, kişiye özel finansal çözümler ve ödeme kolaylıkları sunuyor.

Koçfinans işbirliği ile gerçekleştirilen Ford Mavi Anahtar uygulamasında, önerilen ödeme şekillerindeki alternatiflerin çok sayıda olması, aylık ödemelerin düşük olması gibi müşterilere sunulan avantajların yanısıra, tüm işlemlerin 30 dakika gibi kısa bir süre içinde tamamlanıyor olması da önemli özelliklerden biri.

Sistemde, tüketicinin bütçesine ve ödeme alışkanlıklarına göre Eşit, Artan veya Ara ödeme seçeneklerinin yanısıra, Geri Alım Garantili (GAG) ödeme seçeneği tercih edilerek Ford sahibi olunabiliyor.

Mavi Anahtar uygulamasıyla başlayan GAG ödeme şekli Ford kullanıcısına, vade sonunda da farklı olanaklar sunuyor. Müşteri isterse son taksiti ödeyip aracın gerçek sahibi oluyor, isterse mevcut aracı yetkili satıcıya bırakıp yeni bir Ford sahibi oluyor, isterse de aracını vade sonunda yetkili satıcıya teslim edip vade boyunca yapmış olduğu ödemeler sayesinde aracı dönem boyu kiralamış oluyor. Hatta müşterinin aracın kaskosunu ya da vade boyunca periyodik bakımını kredilendirme opsiyonu da bulunuyor. Böylece kullanıcı dönem boyunca yaptığı aylık ödemeler haricinde yakıt masrafı dışında bakım vb. herhangi bir ödeme yapmak durumunda kalmıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com