Gösterim: 2.454
Eklenme: 29 Ekim 2004
Saat: 10:40
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Isuzu D-max 2004

Isuzu D-Max, İngiltere’nin önde gelen aylık ticari araç dergisi “What Van?” ın “Yılın Ticari Araçları Araştırması”nda 2004 yılının Pick-Up’ı seçildi.

İngiltere’de yayınlanan aylık ticari araç dergisi “What Van?” dergisi bu yıl 3.’sünü düzenlediği yılın ticari araçları araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Dergi Isuzu D-Max’i yılın pick-up’ı seçti. 13 katagoride yapılan araştırma kapsamında İngiltere pazarındaki tüm hafif ticari araçlar; sürüş kabiliyeti, konfor, performans, yükleme, dizayn, güvenlik, yük taşıma hacmi, ekonomik yakıt sarfiyatı ve aracın özelliklerine göre fiyatının uygunluğu kriterlerine göre değerlendirildi.

“What Van?” Dergisi, yılın pick-up’ı Isuzu D-Max’in sadece tek bir tuşla, “Sürüş Anında Arazi Vitese Geçiş Sistemi” sayesinde dört çeker veya iki çeker sürüşe geçebilme özelliğinden övgüyle bahsetti.

Tek Tuşla Arazi Sürüş Modu

5+1 manuel, yakıt tasarrufu sağlayan “overdrive” özellikli şanzımanı sayesinde Isuzu D-Max’in 4×4 modeli kullanıcılarını şimdiye kadar alışılageldik, yer kaplayan, karmaşık, hantal vites kollarıyla uğraşarak aracı durdurmak zorunda bırakmıyor. Bu özelliği sayesinde sınıfındaki diğer pick-uplardan ayrılan D-Max, otoyolda olduğu kadar off-roadda da başarılı bir performans sergiliyor. Güvenli fren sistemi, yakıt ekonomisi ve sağlamlığıyla standartları yükseklere taşıyan D-Max; tasarımı, çift kabin kullanımı, iç konforu ve sağlam yapısıyla otomobilini, hem ticari amaçla hem de hobi aracı olarak kullanmak isteyenler için cazip özellikler taşıyor.

Isuzu D-Max pick-up Türkiye’de ilk kez 2004 Nisan ayında satışa sunuldu ve tek tuşla arazi sürüş moduna geçiş özelliğiyle ilgi uyandırdı. 4×4 modelinde otomatik vites seçeneği de sunan D-Max, sınıfında bu opsiyonu sunan tek araç olarak yerini alıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com