Gösterim: 2.201
Eklenme: 29 Nisan 2004
Saat: 10:37
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Isuzu D-max 2004

Ticari araç sektörünün liderlerinden Anadolu Isuzu, 20. yılında ürün gamını ithal D-Max pick-up’larıyla zenginleştiriyor. Isuzu’nun 90 yılı aşkın mühendislik evriminin ürünü olan 5. Nesil Pick-up’ı D-Max, artık Türkiye yollarında boy gösterecek. 7 Nisan’da Türkiye pazarına sunulan D-Max pick-up’lar 4×2 ve 4×4 modelleriyle Türk tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Pick-up pazarına yeni bir soluk getiren Anadolu Isuzu, “Pick-up evrimindeki en yeni kilometre taşı” olarak nitelendirilen D-Max 4×2 ve 4×4 pick-up’larını Türk tüketicisiyle buluşturacak. Anadolu Isuzu Genel Müdürü Kamil Eser, teknoloji, kalite ve sağlamlık özelliklerinin estetikle harmanlanarak bir araya getirildiği D-Max’lerin, dünyadaki tüm pick-up kullanıcılarının hayallerini karşılamak üzere tasarlandığını belirtti.

Anadolu Isuzu’nun 7 Nisan Çarşamba günü Park Orman’da düzenlediği toplantıda konuşan Eser, “Isuzu, D-Max Pick-up projesini, Kuzey Amerika dışındaki dünya pick-up pazarlarına sunmayı hedefleyerek geliştirmiştir. 1971’den günümüze değin Isuzu, tüm dünyada 100’ün üzerinde ülkede 4 milyonun üzerinde pick-up satmıştır. Anadolu Isuzu olarak, teknoloji, sağlamlık ve kalite ile özdeşleşen D-Max 4×2 ve 4×4 pick-up’ların Türkiye pazarında hak ettiği ilgiyi göreceğini umuyoruz” dedi.

En zorlu testleri bile aştı

Anadolu Isuzu’nun yeni ürünü D-Max’le binek araç konforu, ticari araca yansıtılıyor. D-Max pick-up’lar yeni tasarımı, çift kabin kullanımı, iç konforu ve sağlam yapısıyla otomobilini, hem ticari amaçla hem de günlük yaşantısında kullanmak isteyenler için cazip özellikler taşıyor. Kamyonet imalat teknolojisindeki yeniliklerin, dünya pick-up gelişim evrimiyle birleştirilerek, küresel ihtiyaçları ve 21. yüzyıl standartlarını karşılamak üzere geliştirilen D-Max; teknoloji, yakıt ekonomisi ve sağlamlığıyla standartları yükseklere taşıyor.

Isuzu D-Max piyasaya sürülmeden önce kavurucu Avustralya çöllerinden, Tayland’ın balta girmemiş tropik ormanlarına, Japonya’nın buz kaplı dağlarına kadar her türlü zorlu doğa koşullarında test edildi. Tüm zorlu testleri başarıyla geçen D-Max şimdi Anadolu yollarında tüketicisiyle buluşacak. Isuzu D-Max 4×2 çift kabin için tavsiye edilen anahtar teslim perakende satış fiyatı 32 milyar 990 milyon Türk Lirası, Isuzu D-Max 4×4 çift kabin için ise 44 milyar 990 milyon Türk Lirası olarak belirtiliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com