Gösterim: 873
Eklenme: 2 Haziran 2009
Saat: 15:33
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Fiorino

İsveç Posta İdaresi Posten, Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen ve hafif ticari araç segmentinde yeni bir sayfa açan Fiat Fiorino ile araç filosunu genişletme kararı aldı. İsveç Posta İdaresi Posten,  Fiat Group Automobiles ile imzaladığı anlaşmaya göre 3 bin adet Fiat Fiorino satın alacak. Filonun ilk aracı ise Stockholm’de düzenlenen bir törenle Fiat Marka CEO’su Lorenzo Sistino tarafından Posten CEO’su Andreas Falkenmark’a teslim edildi.

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasının üretim bantlarından inen Minicargo projesinin Fiat markalı yüzünü temsil eden Fiat Fiorino, 30 binin üzerinde çalışanıyla İsveç’in en önemli ve büyük şirketlerinden biri olarak dikkat çeken Posten’in (İsveç Posta İdaresi) tercihi oldu. İsveç Posta Kurumu Posten, Fiat Group Automobiles ile imzaladığı anlaşmaya göre 3 bin adet Fiat Fiorino satın alacak. 6 ileri yarı otomatik şanzımanlı ve 1.3 litre Multijet motorlu Fiat Fiorino Cargo’nun ilki ise Fiat Marka CEO’su Lorenzo Sistino ve Posten CEO’su Andreas Falkenmark’ın da katıldığı bir törenle Stockholm’de teslim edildi.

30 binin üzerinde çalışanıyla İsveç’in en büyük şirketlerinden biri olmasıyla dikkat çeken, hizmet kalitesinden ötürü dünya çapında bir üne sahip İsveç Posta İdaresi Posten’e teslim edilen ilk Fiat Fiorino, ihtiyaçlara paralel modifiye edilmiş özellikleriyle de dikkat çekiyor. Posta araçlarını kullananların teslimat görevlerini kolaylıştırmak için sağdan direksiyonlu olarak üretilen ve firmanın özel sarı logosunu taşıyan ilk Fiat Fiorino, aynı zamanda güçlü LED teknolojili iç aydınlatma gibi özellikleriyle de farklılaşıyor.

3 bin araçlık bu satın alma anlaşması “2009 Yılının Ticari Aracı” seçilen Fiat Fiorino’nun yenilikçi ve cazip özelliklerini bir kez daha kanıtlarken, aynı zamanda ekonomik kullanım maliyetlerine ve trafikte kolay manevraya imkan veren çevik kompakt van yapısına sahip olduğunu net biçimde ortaya koyuyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com