Gösterim: 1.133
Eklenme: 8 Kasım 2008
Saat: 10:09
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Grande Punto

“Koç Fiat Kredi”, Tofaş çatısı altında yer alan ve her markaya hizmet veren kurumsal 2. el otomobil markası Otoeksper’den araç satın alacaklara yönelik olarak Kasım sonuna kadar sürecek yeni bir kampanyaya start verdi. Kampanya kapsamında Otoeksper güvencesiyle satılan her marka araç için 36 ay vadeyle de kredi imkanı sağlanıyor.

Tofaş çatısı altında yer alan markalara yönelik olarak otomobil satın alacaklara taşıt kredisi sağlayan “Koç Fiat Kredi”, Türkiye çapında 31 ilde toplam 54 yetkili satıcısıyla hizmet veren Otoeksper’den otomobil alacaklara yönelik bir avantajlı kredi kampanyasıyla dikkat çekiyor. Her markaya yönelik garantili ve kurumsal ikinci el hizmeti sunan Otoeksper güvencesiyle binek ve ticari araç  alacak tüketicilere,  % 1.49 faizle 10 bin YTL’ye 12 ay vadeyle kredi kullanma avantajı sunuluyor.

Bununla birlikte 40 bin YTL için 36 ay vade ve % 1.86 faiz oranıyla uygun kredi kullanma ayrıcalığı da yine Koç Fiat Kredi’nin Otoeksper için düzenlendiği aynı kampanya kapsamında sunuluyor. Otoeksper showroomlarından çıkmadan en kolay ve hızlı krediyi sağlayan Koç Fiat Kredi, Otoeksper’den satın alınacak ve 8 yaşına kadar olan her markadan 2. el araca kredi imkanı sağlıyor.

Koç Fiat Kredi Hakkında:

Koç Fiat Kredi Tüketici Finansmanı A.Ş., Koç ve Fiat Topluluklarının ortak girişimi olarak 2000 yılında kurulmuş ve tüm hisseleri 2003 yılında Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. tarafından satın alınmıştır. Koç Fiat Kredi, Türkiye’de Fiat Auto lisansı altında üretilen ve Türkiye’ye ithal edilen tüm Tofaş ve Fiat Auto modellerinin ve ikinci el araçların kredilendirilmesi hizmetini sunmaktadır

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com