Gösterim: 905
Eklenme: 27 Eylül 2010
Saat: 20:00
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Bravo

Koç Fiat Kredi, Eylül ayı boyunca 2011 model Fiat markalı otomobil ve ticari araç satın alma işlemlerini kredi kullanarak yapacak olan müşterilerine “Dosya Masrafsız Kredi” ayrıcalığı sunuyor. Şimdi satın alıp ötelemeli taksit avantajıyla Ocak 2011’den itibaren geri ödeme imkanı da sunan ve 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak “Dosya Masrafsız Kredi” kampanyası kapsamında Fiat Punto Evo, Fiat Bravo, Fiat Linea, Fiat Scudo, Fiat Ducato ve Yeni Fiat Doblo gibi Fiat modelleri tercih edilebiliyor. Koç Fiat Kredi destekli kampanya ile 384 TL’den başlayan ötelemeli taksitlerle ve % 0.89 faizle dosya masrafsız kredi kullanma imkanıyla bir Fiat modeli sahibi olma fırsatı sağlanıyor.

Koç Fiat Kredi, Eylül ayı boyunca 2011 model Fiat markalı otomobil ve ticari araç satın almalarını krediyle yapacak olan müşterilerine “Dosya Masrafsız Kredi” ayrıcalığı sunuyor. Ayrıca “Şimdi Al, Ocak’ta Ödemeye Başla” sloganıyla da dikkat çeken kampanya kapsamında 5 bin 900 TL’lik peşinatla 13 bin TL’lik kredi kullananlara ayda 384 TL’lik taksit ve toplam maksimum 48 ay vadeyle “ötelemeli geri ödeme” imkanı da sunuluyor.

Fiat Punto Evo’dan Fiat Bravo’ya, Fiat Ducato’dan Yeni Fiat Doblo’ya kadar tüm Fiat model ailesi için uygun peşinat ve uzun vade alternatifinin yanında eşit ödemede anahtar teslim fiyatının % 100’üne sıfır peşinatla kredi kullanma imkanı da ayrıca sağlanıyor. Dosya masrafsız kredi desteğiyle bir Fiat modeli satın almak isteyen tüketiciler, showroomdan çıkmadan sadece T.C. kimlik numaralarını vererek kredi başvurularını zahmetsizce gerçekleştirebiliyorlar.

Ayrıca satın alma tercihini Fiat markalı otomobillerden veya Fiat Fiorino, Fiat Doblo Classic ve yeni Fiat Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere de 3 yıl veya 150 bin km garanti ise standart olarak hediye ediliyor.

Etiketler:
Kategori: Fiat, Haberler, Kampanya Haberler, Markalar
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com