Gösterim: 795
Eklenme: 6 Ekim 2008
Saat: 09:46
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat Fiorino

Tofaş’ın rekabet gücünü ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla hizmet veren “Koç Fiat Kredi”, Fiat Fiorino ve Doblo modelleri için Ekim ayına özel avantajlar sunan kredi kampanyasıyla dikkat çekiyor.

Tofaş çatısı altında yer alan markalara yönelik olarak otomobil satın alacaklara taşıt kredisi sağlayan “Koç Fiat Kredi”, Fiat Ticari Araç modelleri için Ekim ayı sonuna kadar sürecek yeni bir kampanya düzenliyor.

Fiat Ticari Araç ürün yelpazesinde yer alan “Fiat Fiorino” ve “Fiat Doblo” modellerinden satın almak isteyen vergi levhalı tüm tüketicilere, Fiat Finans kanalıyla % 0 faizle 12 bin YTL’ye kadar 12 ay vadeyle kredi kullanma imkanı içeren özel avantajlar sunuluyor.

Bununla birlikte 60 aya varan vade ve % 1.58 faiz oranıyla 25 bin YTL’ye varan kredi kullanma ayrıcalığı da yine Koç Fiat Kredi’nin aynı kampanya kapsamında sunduğu Ekim fırsatları arasında yer alıyor. Ayrıca Fiat Ticari Araç modelleri için anahtar teslim satış fiyatının % 100’üne kefilsiz kredi imkanı ayrıcalığı da sağlanıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com