Gösterim: 1.016
Eklenme: 20 Aralık 2010
Saat: 21:27
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Fiat 500

Dünyanın öncü otomobil üreticileri arasında yer alan Fiat’ın bol ödüllü efsanevi modeli Fiat 500, Meksika’da üretilerek ABD pazarına sunulmasının ardından Kanada pazarına da hızlı ve etkili bir giriş yaptı. Özel üretilen ve sadece internet üzerinden satışa sunulan 500 adet Fiat 500 modeli, sadece 12 saat içinde satıldı. Ülkenin en önemli buz hokeyi derbi maçının biletlerinin bile bu kadar hızlı tükeneceğini sanmadığını vurgulayan Chrysler Canada Başkanı ve CEO’su Reid Bigland, “ 2008 Avrupa’da Yılın Otomobili seçilen Fiat 500’e gösterilen bu yaklaşım, Kanadalıların, gençlik dolu, tarz sahibi ve yakıt ekonomisi yönünden verimli bir otomobile duydukları ilginin altını çiziyor” açıklamasını yaptı. 2011 yılının ilk günlerinden itibaren özel üretim Fiat 500’lerine kavuşmaya başlayacak olan Kanadalılar, www.fiatcanada.com’a kayıt bırakarak Fiat markası hakkında düzenli ve güncel gelişmeleri takip edebilecekler.B

Başta Avrupa pazarlarından Japonya’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada satışa sunulduğu ilk günden bu yana önemli satış adetlerine imza attıktan sonra ABD pazarında da satışa sunulan Fiat 500, Kanadalıların da gözdesi oldu. İnternet üzerinden yürütülen bir pazarlama operasyonuyla rezervasyon sistemiyle satışa sunulan özel üretim 500 adet Fiat 500’ün tamamı, gece yarısı saat 00.01’de satışa sunulmasından sadece 12 saat sonra sahiplerini buldu. Kanadalılar, 500 Dolar kaparo karşılığında sınırlı sayıda üretilen özel seri Fiat 500’ü kendileri için ayırtmak için adeta yarıştılar. Sadece beyaz, kırmızı ve gri gövde renkleriyle ve 1.4 litre silindir hacimli MultiAir motorlu üretilen özel seri Fiat 500’ler, 2011 yılının ilk günlerinden itibaren sahiplerine teslim edilmeye başlanacak.

Ülkenin en önemli buz hokeyi derbi maçının biletlerinin bile bu kadar hızlı tükeneceğini sanmadığını vurgulayan Chrysler Canada Başkanı ve CEO’su Reid Bigland, “2008 Avrupa’da “Yılın Otomobili” seçilen Fiat 500’e gösterilen bu yaklaşım, Kanadalıların, gençlik dolu, tarz sahibi ve yakıt ekonomisi yönünden verimli bir otomobile duydukları ilginin altını çiziyor” açıklamasını yaptı.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com