Gösterim: 1.321
Eklenme: 3 Mayıs 2010
Saat: 13:50
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Lancia Delta

Stil sahibi marka ve tasarım anlayışıyla dikkat çeken Lancia, 1-11 Eylül tarihleri arasında 67.si düzenlenecek Venedik Film Festivali’nin ana sponsorluğunu üstlendi. Global açıdan büyük önem taşıyan festivale 5. defa sponsor olan Lancia, mat gövde renkli ve parlak siyah tavanlı Lancia Delta modellerinden oluşan bir araç filosu ile üst düzey davetlilerin ve sinema yıldızlarının ulaşımını sağlayacak.

İtalyan lüks otomobil üreticisi Lancia, Eylül ayında düzenlenecek 67. Venedik Film Festivali’nin ana sponsoru oldu. Sinema dünyası ile bağlantılarını 2006 yılından bu yana geliştirmeye özen gösteren Lancia, bu yıl 5. Kez Venedik Film Festivali’ne sponsor olurken bir yandan da uluslararası nitelikteki film festivallerine yaptığı desteklere bir yenisi eklemiş olacak. Mat siyah gövde rengi ve parlak siyah tavan rengiyle dikkat çeken Lancia Delta filosu ile sinema yıldızlarının kırmızı halıya tranferlerini sağlayacak olan İtalyan lüks otomobil üreticisi, Venedik’te kuracağı Lancia Cafe’yle de ünlüler için önemli bir buluşma noktasını hayata geçirmiş olacak. Basın mensupları ile yapımcı, yönetmen, oyuncuların bir araya geleceği Lancia Cafe, birçok organizasyon ve toplantıya ev sahipliği yapacak.

2008 yılından bu yana Delta modeli ile en prestijli film festivallerinin resmi otomobili unvanını kazanan Lancia, Richard Gere’in başrolünde yer aldığı reklam filmleriyle de paralel bir bağ kurmaya devam etmektedir. Son olarak Dan Brow’un “Da Vinci’nin Şifresi” kitabının devamı niteliğindeki “Melekler ve Şeytanlar”ın ülkemizde de vizyona giren sinema filminde Lancia Delta da aldığı rolle ön plana çıkmıştı. Tom Hanks tarafından canlandırılan “Profesör Langdon” karakterine özellikle kovalamaca sahnelerinde eşlik eden Lancia Delta, Ron Howard tarafından yönetilen Melekler ve Şeytanlar filminin aksiyon ruhuna yakışan özellikleriyle ön plana çıktı.

Lancia Türkiye tarafından ülkemize ikisi benzinli ikisi turbol dizel olmak üzere ve 120 HP ile 190 HP arasında değişen dört farklı motor seçeneğiyle ithal edilen lüks kompakt sınıftaki Lancia Delta, 23 bin 950 Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatı ve zengin başlangıç donanım seviyesiyle de dikkat çekiyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com