Gösterim: 1.037
Eklenme: 18 Ağustos 2009
Saat: 15:59
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Lancia Delta

Lancia Türkiye, lüks kompakt sınıfın en yeni ve sıradışı temsilcisi olarak ön plana çıkan Lancia’nın Delta modeli için Ağustos ayına yönelik yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. Ağustos ayı boyunca anahtar teslim satış fiyatı 22 bin 274 Euro’dan başlayan ve zengin standart donanım özellikleriyle rakiplerine göre fark yaratan Lancia Delta satın alan bir çift, 66. Venedik Film Festivali’ne katılma hakkı kazanacak. Bununla birlikte Lancia Delta satın alan 5 çift ise İtalya seyahatinin hediye edildiği kampanyaya ek olarak Ağustos ayında satın alma tercihini Lancia Delta’dan yana kullanan herkes hem 500 TL indirim hem de THY’den binlerce uçuş mili kazanacak!

Tofaş çatısı altında yer alan Lancia Türkiye, Ağustos ayı boyunca satın alma tercihini lüks kompakt sınıfta yer alan Delta modelinden kullanacak olan müşterilerinden 6’sına büyülü bir İtalya seyahati hediye edecek. 1-31 Ağustos tarihleri arasında Lancia Delta satın alacak müşterilerden bir çift 66. Venedik Film Festivali’ne katılma hakkı kazanırken, 5 çift ise 3 günlük İtalya seyahatinin sahibi olacak.

Bununla birlikte Tofaş ile THY arasında yapılan ve Miles&Smiles üyelerine yönelik olarak geliştirilen özel program kapsamında Lancia Türkiye, Lancia Delta satın alacak müşterilerilere ekstra ayrıcalıklar sağlıyor. Miles&Smiles üyelerine avantajlar sağlayan kampanya, Türkiye’de otomobil ve havayolunu buluşturan ilk ortak çalışma olması bakımından da dikkat çekiyor. Anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 500 TL ekstra indirim avantajı sağlayan kampanya süresince Lancia markalı otomobil satın alan Classic kart sahipleri 10 bin mil; Classic Plus kart sahipleri 15 bin mil; Elite kart sahipleri 20 bin mil ve Elite Plus kart sahipleri ise 25 bin mil kazanabiliyor.

22 bin 274 Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çeken gösterişli tasarıma ve rakiplerine göre çok daha geniş bir iç mekana sahip Lancia Delta, Türkiye’ye 120 HP ile 190 HP arasında değişen güçte ikisi benzinli, ikisi dizel olmak üzere toplam 4 motor seçeneğiyle ithal ediliyor. 1.6 litrelik 120 HP gücündeki Multijet turbo dizel motor seçeneğinde ise yarı otomatik şanzıman isteğe bağlı olarakta satın alınabiliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com