Gösterim: 810
Eklenme: 9 Kasım 2008
Saat: 10:12
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Lancia Ypsilon Versus

Stil sahibi marka ve tasarım anlayışıyla dikkat çeken Lancia, küçük sınıfta yer alan prestijli temsilcisi Ypsilon için 30 Kasım’a kadar sürecek olan sıra dışı bir avantaj kampanyasına start verdi. Üniversite öğrencilerine ve ailelerine yönelik düzenlenen kampanya kapsamında Lancia Ypsilon’larda 1000 Euro’luk indirim imkanı sunuluyor. 14 bin Euro ile 20 bin 900 Euro arasında değişen anahtar teslim satış fiyatlarına sahip Lancia Ypsilon ailesi, otomatik şanzıman opsiyonun sunulduğu ikisi benzinli olmak üzere toplam beş motor seçeneğiyle ithal ediliyor.

Tofaş çatısı altında yer alan Lancia Türkiye, İtalyan lüks otomobil üreticisinin küçük sınıfta yer alan Ypsilon modeli için 30 Kasım’a kadar sürecek olan sıra dışı bir avantaj kampanyasıyla dikkat çekiyor. Üniversite öğrenci ve ailelerine yönelik kampanya, Momo Design dahil olmak üzere tüm Lancia Ypsilon versiyonlarında anahtar teslim liste satış fiyatları üzerinden 1000 Euro’luk özel indirim imkanını içeriyor. Üniversite kimlik kartlarını göstererek kampanyadan yararlanabilen öğrenci ve aileleri, Lancia Türkiye’nin İstanbul, Ankara ve İzmir’deki bayilerinde test sürüşleri de gerçekleştirebiliyorlar.

14 bin Euro ile 20 bin 900 Euro arasında değişen anahtar teslim satış fiyatlarına sahip Lancia Ypsilon model versiyonlarında, 1.4 litre 77 HP ve 1.4 litre 95 HP benzinli; Multijet serisi 1.3 litre 75 HP, 90 HP ve 105 HP’lik turbo dizel motor seçenekleri görev alıyor. 1.4 litre 95 HP benzinli motor seçeneğiyle birlikte tüm dizel motor seçeneklerinde ise isteğe bağlı donanım kapsamında otomatik şanzımana da yer veriliyor. Argento, Oro ve Platino adı verilen zengin donanım seçeneklerine sahip Lancia Ypsilon’un ayrıca daha sportif iç ve dış tasarım unsurları sunabilen Sport Momo Design kodlu bir model versiyonu daha bulunuyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com